Термічна обробка металів, термообробка, гартування

Послуги з будівництва та ремонту. Безкоштовна публікація оголошень, що будуть корисні для жителів м.Херсон та Херсонщини
acontinent
Активний учасник
Повідомлень: 77
З нами з: 22 січня 2024, 18:40

Термічна обробка металів, термообробка, гартування

Повідомлення acontinent »

Компанія ТОВ "РГС Україна" спеціалізується на забезпеченні широкого спектру термічної обробки металів та готових деталей, створених методами механічної обробки, з метою покращення їх експлуатаційних якостей та ресурсу застосування. Компанія володіє належною виробничою базою, включаючи два цехи - механічної та термічної обробки металів.

У сфері термічної обробки металів "РГС Україна" пропонує такі пропозиції, як традиційне гартування сталей, цементація, азотування, відпал та інші процеси, для яких використовуються різноманітні термопечі різних розмірів та призначень. Крім цього, компанія забезпечує послуги ТВЧ-гартування, що дозволяє точно дозувати термічний вплив на поверхневі та внутрішні шари металу.

"РГС Україна" спеціалізується на термічній обробці сталі https://rgs-ukraine.com.ua/p1014756898- ... stali.html , пропонуючи гартування, цементацію, азотування, відпал та нормалізацію для сталей різних марок та готових виробів. Процеси термічної обробки проводяться з використанням термічних печей за конкурентними цінами та короткими термінами виконання замовлень.

Також важливим напрямком діяльності компанії є ТВЧ гартування, яке є інноваційною технологією загартування струмами високої частоти. Ця технологія дозволяє швидко та точно дозувати термічний вплив на металеві деталі, досягаючи потрібного балансу твердості та крихкості шарів металу.

Компанія співпрацює з клієнтами з різних регіонів України, зокрема із Києва, Київської області та інших регіонів. "РГС Україна" володіє необхідною кваліфікацією, великою виробничою базою та професійним обладнанням для забезпечення високоякісної та ефективної термічної обробки металів.

Повернутись до “Будівництво та ремонт”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей