Аграріїв підтримано

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Аграріїв підтримано

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Ревізори Херсонщини відповідно до постанов Кабінету Міністрів України беруть участь у роботі комісій з питань підтримки агропромислового комплексу.

З початку року 48 сільгосппідприємств одержали адресну допомогу на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства на загальну заявлену ними суму близько 61 млн.грн. Але водночас не передбачено компенсації двом господарствам з причини того, що одне з фермерських господарств не мало проектно-кошторисної документації на створення виноградників та насаджень, а інша науково-виробнича фірма не сплатила обов’язкові бюджетні платежі.
На конкурсних засадах 8 сільгоспвиробникам на 30 відсотків частково компенсовано вартість сільгосптехніки вітчизняного виробництва на суму понад 1,2 млн.грн.
Під час участі у роботі комісій щодо визначення сільгосппідприємств, які мали право на отримання державної підтримки на 1 га посівів озимих та ярових культур, у Цюрупинському районі серед 16 суб’єктів господарювання упереджено порушень на суму близько 400 тис.грн. Відмовлено у наданні дотації у зв’язку із заборгованістю перед бюджетом одному з акціонерних товариств. Крім того, двом фермерським господарствам теж відмовлено в адресній допомозі у зв’язку з наданням в неповному обсязі необхідних документів для одержання дотацій.
Попереджено й незаконне витрачання понад 138 тис.грн. у вигляді часткової компенсації вартості мінеральних добрів вітчизняного виробництва. Зокрема, у Новотроїцькому районі попереджено незаконні виплати коштів у сумі майже 107 тис.грн. з причини наявної заборгованості господарств до районного бюджету. До того ж ряд підприємств не підтвердив фінансовими документами факт придбання та оплати міндобрив.
Ще один напрям фінансового моніторингу – забезпечення обґрунтованого витрачання коштів державної казни на виробництво рослинницької продукції на зрошенні. Приміром, у тому ж Новотроїцькому районі трьом господарствам відмовлено в компенсації вартості електроенергії на загальну суму майже 187 тис.грн. тому, що розрахунки за спожиту електроенергію спільно з управлінням водного господарства не проводилися.
Відрадно, що вартові бюджетної системи нинішнього року не встановили зауважень відносно фінансової підтримки аграріїв з питань надання короткострокових та середньострокових кредитів.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей