Муніципальні фінанси та майно

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Муніципальні фінанси та майно

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ПРИСКІПЛИВИЙ КОНТРОЛЬ ТРИВАЄ

Бюджет міста складається з міського, 3-х районних у місті, 4-х селищних та одного сільського бюджетів. Контрольно-ревізійна служба міста проводить інспектування взаєморозрахунків та грошових операцій, без яких казна та бюджетні установи не можуть існувати. Фактичний стан витрачання фінансів та муніципального майна органами місцевого самоврядування та бюджетними установами міста поки що не дозволяють ревізорам констатувати про ідеальні фінансово-господарські операції, що здійснюються об’єктами контролю.

Міська влада разом із ревізорами контролюють питання цільового використанням бюджетних коштів та майна. Порівняно з минулим роком кількість випадків порушень бюджетного законодавства зменшилась. Проте до даного часу не виключаються з практики факти безпідставного та необґрунтованого витрачання грошей місцевої казни. Інспектування ревізорів показує: тільки впродовж І кварталу 2007 року на окремих обревізованих об’єктах допущено нецільове використання бюджетних коштів на суму більше 46 тис.грн.

В цілому, протягом січня - березня поточного року встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму близько 991 тис. грн. Крім того, виявлено інших порушень фінансово-бюджетної дисципліни на суму більше 1 мільйона гривень. Відносно 7-ми посадових осіб установ міста, винних у фінансових порушеннях, складено адміністративні протоколи.

За підсумками роботи ревізорів слід навести приклади з порушення питань з оплати праці, призначенні соціальних виплат, безпідставного використання бюджетних асигнувань отриманих понад розрахункову потребу, здійсненні тендерних процедур на таких об’єктах як Херсонський шахово-шашковий центр, Територіальний центр обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Комсомольського району м. Херсона та інші.

Результати проведеного аналізу щодо надання нежитлових приміщень комунальної власності в оренду та відчуження майна свідчать, що поки не залучено значні можливі резерви надходжень до муніципальної скарбниці.

Бюджетна сфера Херсона буде ефективно функціонувати за умов повного дотримання вимог Бюджетного Кодексу України розпорядниками цих коштів. Контрольно-ревізійна служба міста й надалі захищатиме муніципальні бюджетні інтереси. Адже цільове використання бюджетних коштів та комунального майна, забезпечення системності заходів щодо наповнення доходної частини бюджету є пріоритетами.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей