Підпис бухгалтера відсутній

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Підпис бухгалтера відсутній

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Кошти громад
САМОВРЯДУВАННЯ: ГРУБІ ПОМИЛКИ
Райради міста Херсона допустили численні фінансові порушення - такий висновок державних контролерів КРУ. Ревізори проаналізували стан та достовірність бухгалтерського обліку, фінансову звітність за період з вересня 2004 по листопад 2007 років і при цьому виявили низку порушень загалом на суму понад півмільйона гривень. У полі зору вартових – питання формування та розподілу бюджету районних скарбниць міста.

Інспектуванням Дніпровської райради міста Херсона з питань витрачання бюджетних фінансів зафіксовано фінансових порушень на загальну суму майже 127 тис.грн за період з січня 2005 по листопад 2007 років.
Так, упродовж 2004-2007 років до державної казни не надійшли адмінштрафи в сумі понад 126 тис.грн. Без підстав радою придбано 20 проїзних квитків у 2005 році. Адже платіжні документи на їх оплату профінансовано з іншої статті видатків, ніж передбачено чинними бюджетними вимогами. В деяких подорожніх листах з використання службового автотранспорту підпис бухгалтера був відсутній. Встановлено й завищення вартості виконаних робіт підрядними організаціями в сумі близько 5 тис.грн.

Комсомольська райрада міста Херсона теж не завжди правомірно витрачала бюджетні фінанси за період з вересня 2004 по листопад 2007 років.
Так, за відсутності фінансів на забезпечення покращення соціально – побутових умов громади Комсомольського району депутати прийняли рішення про фінансування за рахунок казни їх транспортних витрат. Інспектування засвідчило депутати райради фактично отримали коштів на проїзд в міському транспорті за 2004 – 2005 роки на загальну суму майже 19 тис.грн. на підставі складених ними авансових звітів. Такі видатки проведені у зв’язку з невизначеністю механізму оплати за проїзд народним обранцям. Закон дозволяє, але без встановленого чіткого механізму видачі таких коштів фізичним особам (депутатам) за рахунок місцевого бюджету. Хоча кошти громади можна було б спрямувати на благоустрій району.
Місцева громада за три роки через неплатоспроможність ряду підприємств недоотримала чималі надходження податків та зборів. Виявлено також випадок фінансування з іншої статті видатків робіт із вивозу стихійних звалищ поблизу ріки Вірьовчаної та вул. Колодязної, Полтавської, Сухарної та Робочої в сумі понад 5 тис.грн., списання квіткової продукції за відсутності відповідних актів у сумі близько 1 тис.грн.

Протягом 2005-2007 років Суворовська райрада залишила в своєму розпорядженні понад 300 тис. грн бюджетних доходів, що надійшли у вигляді адміністративних штрафів. Зазначена сума не перерахована до державної скарбниці.
За бюджетні кошти без розпоряджень голови райради у 2005-2006 роках придбавалися проїзні квитки на загальну суму понад 2 тис.грн. Необґрунтовано витрачено понад тисячу гривень на виплату нічних та святкових вартівникам, хоча їх посади в штатному розписі в другому півріччі 2006 року були відсутніми. 10 водіїв, прибиральниць та вартівників одержали завищену матеріальну допомогу.
Зафіксовано також факти ведення телефонних приватних розмов на загальну суму близько 2 тис.грн, витрати на які в ході ревізії повністю відшкодовані. По бухгалтерському обліку збільшено балансову вартість основних засобів на суму майже 8 тис.грн. Недостатньо контролювалося надходження коштів від реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності, від оренди цілісних майнових комплексів та іншого державного майна, від операцій з кредитуванням та надання гарантій. Як і від продажу земельних ділянок тощо.
Прес-служба КРУ в Херсонській області

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 1 гість