КОШТИ ГУМАНІТАРНОЇ СФЕРИ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

КОШТИ ГУМАНІТАРНОЇ СФЕРИ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

БЮДЖЕТНІ КОШТИ ГУМАНІТАРНОЇ СФЕРИ

Протягом першого кварталу 2008 року у шести запланованих установах освіти, культури і спорту встановлено фінансових порушень загалом на суму понад 755 тис.грн.
Так, студенти недоотримали належних їм виплат по стипендії та грошової компенсації за харчування в сумі понад 50 тис.грн., а педагогічним працівникам донараховано виплат заборгованості по надбавках за вислугу років за 1997-2001 роки в сумі майже 88 тис.грн.
Загалом фінансові порушення, що призвели до збитків, склали суму близько 584 тис.грн. Найбільш суттєві з них – використання коштів не за призначенням у сумі більш ніж 306 тис.грн. Прорахунки по зарплаті та стипендіям з їх нарахування склали понад 72 тис.грн. А недоліки, що виникли з причини завищення обсягів комунальних послуг, ремонтних робіт та інших – на суму понад 118 тис.грн.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей