Чия третина мільйона?

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Чия третина мільйона?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Муніципальні катаклізми

ЗНИКЛИ ГРОШІ ГОРОДЯН?

Пересічний городянин, гортаючи томи ревізійних справ, пересвідчився б: КРУ напряму впливає на фінансові відносини громади. Так, упродовж трьох місяців нинішнього року після проведення п’яти ревізій у місті Херсоні встановлено факти фінансових порушень загалом на суму понад третину мільйона гривень. Вартові бюджетної системи – фахівці КРУ - забезпечують повноту відшкодування фінансових порушень, оперативно усувають їх.

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства „Три кринички” витрачено 7 тис.грн. бюджетних коштів на утримання понадштатних одиниць. Приватне підприємство „Жилсервіс” необґрунтовано сплатило зайвих понад 14 тис.грн. внаслідок завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт. Херсонська міська дирекція обласного фонду соціального страхування та тимчасової втрати працездатності через порушення порядку розрахунку компенсацій, допомог, пільг і субсидій у завищених розмірах виплатила понад 11 тис.грн. та не нарахувала державним цільовим фондам понад 13 тис.грн.
Про виявлені порушення повідомлено правоохоронним органам. На винних посадовців складено сім протоколів за допущені фінансові порушення.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей