ЗУСИЛЛЯ ВАРТОВИХ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ЗУСИЛЛЯ ВАРТОВИХ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Звітування громадськості

ФІНКОНТРОЛЬ НАСПРАВДІ
щодо витрачання коштів казни всіх рівнів,
майна держави і територіальних громад
З початку року ревізори інспектували три установи та організації. Всі перевірені підконтрольні об’єкти допустили фінансових порушень загалом на суму понад 200 тис.грн. З них на 120 тис. грн. – через порушення в обліку майна.
Ще під час контрольних заходів посадові особи виправляють порушення: чи то поновлюють незаконно та не за цільовим призначенням витрачені бюджетні кошти, чи відшкодовують нестачі. До речі, фінансові порушення, виявлені фінансовими інспекторами, зафіксовано при неефективному використанні коштів місцевих бюджетів та комунального майна (120 тис.грн.). А нецільові (24,4 тис.грн.) та незаконні витрати (43,2 тис.грн.) і недостачі (15,7 тис.грн.) складають основний список порушень. Через невиконання договорів оренди майна та їх не оформлення, казною місцевого рівня втрачено майже 3 тис.грн.
За кожним фінансовим недоліком стоїть винна особа, яка його вчинила і за такі дії законодавством передбачена конкретна відповідальність. Тому зменшено бюджетні призначення двом розпорядникам на суму понад 20 тис.грн. Застосовано й фінансові санкції до порушників фінансової дисципліни у двох випадках (зупинення операцій з бюджетними коштами). До адміністративної дисциплінарної та матеріальної відповідальності притягнуто вісім винних посадовців.
Для забезпечення зворотного зв’язку з громадами працює телефон довіри, за яким надається інформаційно-консультативна допомога. Якщо громадянам відомі факти порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні майна, телефонуйте в робочий час за номером 2 17 91. Служба державних контролерів і надалі інформуватиме через засоби масової інформації про адреси безгосподарності, необґрунтоване витрачання фінансів із казни всіх рівнів, безпідставне використання наявних ресурсів, усунення виявлених недоліків.
Адже зусилля вартових - на максимальному відшкодуванні збитків, перерахуванні до казни належних платежів, співпраці з місцевими органами влади та самоврядування, роботі зі зверненнями громадян. Державні контролери захищають інтереси Держави, а тому про їх діяльність має знати широка громадськість.

Контрольно-ревізійний відділ
в Нижньосірогозькому районі Херсонської області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість