Списання бензину

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Списання бензину

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Бюджетні порушення

Правильно списувати паливо

Варто зауважити: подорожній лист призначений для обліку роботи власних і орендованих легкових автомобілів, а також слугує основою для списання палива, витраченого на загальний автопробіг. Тому при їх заповненні відповідальним особам слід дотримуватися вимог „Інструкції про порядок застосування подорожнього листа службового легкового автомобіля і обліку транспортної роботи”, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 17 лютого 1998 року № 74.
Дуже часто при звірці показників спідометрів на авто виникають розбіжності з показниками, занесених до подорожніх листів, що призводить до безпідставного списання палива. Одним із порушень є й використання автомашин у вихідні та святкові дні на виїзних маршрутах до інших населених пунктів без відповідних наказів керівництва.
Контрольно-ревізійний відділ у місті Нова Каховка

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Semrush [SEO бот] і 0 гостей