Херсонщина на міжнародному ринку товарів

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Херсонщина на міжнародному ринку товарів

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

23.11.2011

Херсонщина на міжнародному ринку товарів

Головним управлінням статистики підведені підсумки діяльності підприємств Херсонської області у сфері зовнішньої торгівлі товарами за січень–вересень 2011р.
На зовнішній ринок поставлено товарів на суму 276,1 млн.дол. США, що на 16% більше, ніж за відповідний період минулого року. Імпорт товарів збільшився більш суттєво (на 51,7%) і склав 167,9 млн.дол.
Експорт товарів зріс за рахунок збільшення поставок чорних металів, насіння і плодів олійних рослин та електричних машин, імпорт – за рахунок збільшення ввозу електричних та механічних машин і устаткування.
Серед 84 країн, в які експортувалися товари підприємствами області, найбільші обсяги припадали на Російську Федерацію, Туреччину, Італію, Білорусь та Німеччину.
Імпортувалися товари із 68 країн світу, головним чином, з Китаю, Туреччини, Російської Федерації, Німеччини, США та Польші.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей