Кошти агросектора

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Кошти агросектора

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Бюджетні кошти

АГРАРНИЙ ФІНКОНТРОЛЬ. ВГОЛОС!

Підприємства, що підпорядковані Міністерству аграрної політики, порушили фінансову дисципліну на суму 1 млн. 90 тис. грн. Матеріали інспектування передано правоохоронним органам.
Діючий на Херсонщині Виробничий південний біотехнологічний центр не перерахував до державного бюджету 509,28 тис. грн. плати за оренду державного майна. Крім того на обліку Центру не перебував тепличний комплекс з металоконструкцій на суму понад 260 тис. грн. Виявлено й нестачу кущів суниці у блоці прискореного розмноження культур на суму понад 115 тис. грн.
Шовкорадгосп «Великолепетиський», як показала ревізія, отримує доходи лише від реалізації сільгосппродукції, вирощеної на земельній ділянці. При цьому ревізори виявили факт списання дизельного палива без підтверджуючих документів на суму понад 149 тис. грн.
А шовкорадгосп «Шотівський», де теж не займаються вирощуванням коконів тутового шовкопряду, недоотримав від приватного підприємця 25 тис. грн. за надану в спільний обробіток ріллю площею 250 га. Інвентаризація показала ліквідацію абрикосового, сливового та черешневого саду на площі 12,1 га на суму майже 11 тис. грн.
Новотроїцький завод по виробництву м’ясо-кісткового борошна придбав за бюджетні кошти на загальну суму 1 млн. 880 тис. грн матеріальні цінності, які зберігалися у незадовільному технічному стані приміщень. Ось чому техніку та обладнання передано до інших підприємств заради забезпечення належних умов її зберігання.
Геройське дослідно-промислове господарство, всупереч чинному законодавству, придбало паливно-мастильних матеріалів на суму 350 тис. грн. без проведення тендерних процедур. Цюрупинський ветеринарний санутильзавод, що виробляв борошно з м’яса та кісток, як виявилося в ході ревізії, має зачинені адміністративні та господарській будівлі, які поросли чагарником, а працівники взагалі відсутні. Як виявилося, виключено із державного реєстру господарство «Приозерне», Не здійснюють виробничу діяльність державна дослідно-експериментальна агрофірма «Асканія-Нова», Генічеський виноробний завод і Генічеський сольовий завод.
Активізувати діяльність державних підприємств, звісно, не можливо без ефективного управління для збільшення виробничих потужностей та залучення платоспроможних інвесторів.
Ревізори внесли пропозиції на рівні держави про забезпечення внутрішнього контролю на державних агропідприємств задля упередження порушень і недоліків у їх діяльності. Потребує повного оновлення техніка сольових заводів для добування солі та її перевезення до місць складування. Адже зношені обладнання і техніка ніяк не прискорять відновлення робіт з видобування солі. В цьому можуть прислужитися безвідсоткові кредити. До того ж вкрай доцільно відновити цехи по переробці солі, придатної для споживання та її пакування.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей