Ремонт доріг очима аудиторів.

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Ремонт доріг очима аудиторів.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Херсонські аудитори дослідили проблемні питання щодо міської дорожньої інфраструктури

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області провели державний фінансовий аудит виконання бюджетної програми щодо утримання і розвитку автомобільних доріг в Управлінні транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради (далі – Управління), за період за період з 01.01. 2018 по 31.03.2019.

Упродовж 2015-2017 років, через брак фінансування відповідної бюджетної Програми, збільшено кошторисну вартість об’єктів будівництва міського дорожнього господарства, так-як ціни на будівельні матеріали та роботи зросли. Якщо у 2019 році на Програму профінансують всю необхідну суму, відповідне призведе до додаткового та неефективного витрачання 50,4 млн грн. бюджетних коштів.


Через недостатнє і неритмічне фінансування, порівняно з реальними потребами, у Херсоні не вдалося виконати заходи Програми утримання і розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури міста Херсона в повному обсязі та визначені терміни.

Крім того, в Управлінні відсутні технічні паспорти автодоріг, вулиць, дренажної мережі, а також дані про облік міських мостів, що знизило рівень якісного планування ремонтно-будівельних робіт.

Також аудитори виявили недоліки у діючій системи контролю при прийнятті підрядних робіт Управлінням, що привело до завищення їх вартості на суму 40,4 тис. грн.

Внаслідок недофінансування об’єктів дорожнього господарства у 2018 році, було зменшено вартість капітального ремонту 20-ти об’єктів, розташованих в усіх районах міста Херсона, на загальну суму 102,2 млн грн.


З метою покращення стану виконання бюджетної програми «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури», аудитори надали низку пропозицій управлінцям.

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 3 гостей