Доступ домогосподарств до послуг Інтернету (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Доступ домогосподарств до послуг Інтернету (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

20.07.2020

Доступ домогосподарств до послуг Інтернету
(за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Головним управлінням статистики у січні 2020р. було проведене вибіркове опитування населення щодо доступу домогосподарств до послуг Інтернету у 2019 році.
За підсумками опитування, майже дві третини (65,5%) населення області за останні 12 місяців користувались послугами Інтернету (по Україні – 70,1%).
Три чверті користувачів (76,9%) відвідували сторінки Інтернету не менше, ніж раз на день, майже кожен п’ятий (18,7%) – не менше, ніж раз на тиждень, але не кожен день, решта (4,4%) – менше, ніж раз на тиждень.
Більшість відвідувачів мережі (69,0%) користувались послугами Інтернету вдома, 64,6% – у будь-якому місці через мобільний телефон, 15,6% – на роботі.
З них половина використовувала можливості Інтернету з метою спілкування (хобі) та для скачування фільмів, зображень, музики, перегляд телебачення чи відео тощо, 46,1% – для телефонних переговорів через Інтернет/Volp (Skype, iTalk, через web-камеру), третина – для пошуку інформації, пов’язаної з питаннями здоров’я, як для себе, так і для інших або гри у відео- чи комп’ютерні ігри або їх скачування, 26,1% – відправлення (отримання) електронної пошти. Чверті користувачів Інтернет був потрібний для навчання та освіти, 23,8% – банківського обслуговування та 14,9% – читання (скачування) газет, журналів у режимі он-лайн.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей