Самооцінка рівня доходів населенням області

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Самооцінка рівня доходів населенням області

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

17.08.2020

Самооцінка рівня доходів населенням області

У січні 2020 року з метою отримання інформації щодо самооцінки домогосподарствами рівня своєї матеріальної забезпеченості Головним управлінням статистики проведене опитування домогосподарств, які брали участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя у 2019 році. Під час опитування враховувалася думка кожного домогосподарства стосовно власного майнового становища.
За даними опитування домогосподарств області щодо рівня їх матеріальної забезпеченості, дві третини сімей вважали свої доходи низькими, оскільки постійно відмовляли собі у найнеобхіднішому, крім харчування. Разом з тим, кожна п’ята родина зазначила, що доходів було достатньо, але заощаджень не робили. На жаль, майже кожна десята родина повідомила, що їм не вдалося забезпечити навіть достатнє харчування і лише 0,3% сімей оцінило свій дохід, як достатній та вони робили заощадження.
Із числа домогосподарств, рівень доходу яких протягом останнього року не дозволяв забезпечити навіть достатнє харчування, переважна більшість домогосподарств майже дві третини повідомили, що все ж таки мали можливість харчуватися гарячими стравами щодня, решта майже кожного дня.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей