У Херсоні планують модернізувати освітлення на 84 вулицях

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Хелла
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 4383
З нами з: 16 листопада 2010, 16:21
Звідки: Херсон

У Херсоні планують модернізувати освітлення на 84 вулицях

Повідомлення Хелла »

Сучасне та якісне вуличне освітлення. Вже незабаром давня мрія усіх без винятку херсонців може стане реальністю. Адже відповідний кредитний проект міської влади з фінансовою корпорацію NEFСO вийшов на передостанні договірні етапи.

Керівник робочої групи з питань залучення інвестицій по впровадженню проектів Інна Трибух зазначає, робота з підвищення енергоефективності міста розпочалася у листопаді 2019 року. За цей час було розроблено відповідну проектну документацію.

Також спеціалісти обох компаній визначили об’єм і напрямки модернізації системи херсонської електромережі. Усе згідно сучасних європейських стандартів.

Загалом для реконструкції системи вуличного освітлення закордонні донори наддадуть кредит у 2,7 мільйонів евро на 9 років. Інна Трибух наголошує, цього терміну достатньо, аби за рахунок проведених робіт місто значно підвищило енергоефективність

  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість