Соціально-економічне становище Херсонської міської територіальної громади за 2021 рік

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Соціально-економічне становище Херсонської міської територіальної громади за 2021 рік

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ
ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
за 2021 рік

Демографічна ситуація

Чисельність наявного населення Херсонської міської територіальної громади (без урахування с.Садове та с-ща Придніпровське), за оцінкою, станом на 1 грудня 2021р. становила 316,8 тис. осіб. Упродовж січня–листопада 2021р. чисельність населення зменшилась на 4315 осіб.

Доходи населення

Сума заборгованості з виплати заробітної плати за грудень 2021р. по Херсонській міській територіальній громаді зменшилась на 3,6 млн.грн. Обсяг невиплаченої заробітної плати на 1 січня 2022р. становив 12,2 млн.грн. Сума боргу на підприємствах, які припинили подавати звіти у 2019-2020 роках, на 1 січня 2022р. становила 350,0 тис.грн.

Промисловість

Промисловими підприємствами Херсонської міської територіальної громади у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів у грудні 2021р. проти грудня 2020р. зменшено виробництво пюре та пасти томатних концентрованих, олій соняшникової та сафлорової та їх фракцій, нерафінованих та рафінованих (крім хімічно модифікованих), масла вершкового жирністю не більше 85%, йогурту рідкого та сквашеного молока ароматизованого (молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів, ароматизованих або з додаванням фруктів, горіхів або какао), борошна пшеничного чи пшенично-житнього, хлібу та виробів хлібобулочних, нетривалого зберігання, водночас, збільшено виробництво сумішей соків фруктових та овочевих, молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів, тортів, печива солодкого (уключаючи сендвіч-печиво; крім частково чи повністю покритого шоколадом або іншими сумішами, що містять какао.
У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності збільшено виробництво піддонів плоских та обичайок, з деревини, журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, книг бланків, ордерів та квитанцій з паперу чи картону, водночас, зменшено виробництво етикеток та ярликів з паперу чи картону друкованих інших (крім самосклеювальних).
У виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшено виробництво плит, листів, плівки, фольги та стрічок, з поруватих полімерів стиролу, розчинів бетонних, готових для використання, сумішей будівельних сухих (крім розчинів бетонних, готових для використання), водночас, зменшено виробництво труб, трубок та шланг, жорстких, з полімерів етилену.
За січень–листопад 2021р. промисловими підприємствами Херсонської територіальної громади реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 13782,4 млн.грн.

Будівельна діяльність

Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами Херсонської міської територіальної громади у 2021р. становив 763,4 млн.грн, що складає 54,6% від загальнообласного обсягу.

Транспорт

У 2021р. підприємствами транспорту Херсонської міської територіальної громади перевезено 733 тис.т вантажів, виконано вантажообіг у обсязі 294,9 млн.ткм, що склало відповідно 89% та 94,7% від обсягів 2020р. Пасажирським транспортом (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) перевезено 42292 тис. пасажирів, що на 9,4% менше, ніж у 2020р. Пасажирообіг зменшився на 13,8% і становив 448,6 млн.пас.км.

Зовнішньоекономічна діяльність

Обсяг експорту зовнішньої торгівлі товарами за січень–листопад 2021 року становив 295,5 млн.дол. США, імпорту – 122,1 млн.дол. США Порівняно з січнем–листопадом 2020 року експорт збільшився на 83,1%, імпорт – на 20,9%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 173,4 млн.дол. США (у січні–листопаді 2020 року – 59,3 млн.дол. США).
Зовнішньоторговельні операції товарами підприємства Херсонської міської територіальної громади здійснювали з партнерами 111 країн світу.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [пошуковий робот], Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей