В Україні відкрили перший ізраїльський польовий госпіталь

Теми, що пов'язані зі здоров'ям, медициною, фізичною та психічною формою. Профілактика захворювань, лікування різних хвороб, правильне харчування та фітнес. Також новітні медичні технології, методи діагностики та лікування, власний досвід з лікування хвороб та поради від інших користувачів
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1571
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

В Україні відкрили перший ізраїльський польовий госпіталь

Повідомлення Волонтери Херсону »

За участі Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю та Міністерства закордонних справ України, а також за сприяння Фонду Шустермана, який опікується національним та соціальним проєктами в Ізраїлі та JDC, в Україні відкрили перший польовий госпіталь.

Новостворений госпіталь розгорнули на польсько-українському кордоні на шляху до Львова.

Відділення, які забезпечуватимуть амбулаторну допомогу, розміщені наразі у шкільному дворі, а палати для пацієнтів — у класних кімнатах школи.

Персонал польового госпіталю налічує 65 осіб, серед яких є медики, парамедики, логісти та менеджери. Усі вони — ізраїльські експерти з таких медичних напрямків, як:

медицина швидкої допомоги;
внутрішня медицина;
педіатрія;
акушерство та гінекологія;
загальна хірургія;
ортопедія;
отоларингологія;
психіатрія;
соціальна підтримка.

У разі необхідності оперативного втручання, операції проводитимуться змішаними об’єднаними групами медиків у співпраці з міською лікарнею. Окрім того, для якісної комунікації, ізраїльським колегам допомагатиме черговий лікар. Медична допомога надаватиметься безоплатно усім, хто цього потребуватиме.

Окрім медичної допомоги, ізраїльські медики проводитимуть навчання для місцевих лікарів. Також розглядається можливість онлайн консультування з ізраїльськими спеціалістами різних профілів.

У госпіталі надаватимуть допомогу цивільному населенню. Кожна бригада лікарів працюватиме позмінно - по тижню. Ізраїльські медики готові працювати в Україні до закінчення війни.

Джерело: МОЗ України https://moz.gov.ua/article/news/v-ukrai ... j-gospital
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Здоров'я та медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей