Муніципальний фінконтроль

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Муніципальний фінконтроль

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Результати
НА ЗАХИСТІ
БЮДЖЕТНИХ ІНТЕРЕСІВ


У 2012 році Херсонською об’єднаною державною фінансовою інспекцією по м. Херсону проведено 13 ревізій, якими встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 903,28 тис. грн. За допущені порушення 12 посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності.

Понад дві третини фінансових порушень, що призвели до втрат, відшкодовано на суму 618,01 тис. грн. До речі, по всіх невідшкодованих сумах, у встановленому законодавством порядку, подано судові позови.
Виявлено порушення з питань оплати праці в 7-ми закладах та установах (54% від загальної кількості). Так, незаконні виплати заробітної плати склали 115,21 тис. грн. З причини недотримання вимог чинного законодавства з питань оплати праці до цільових фондів зайво перераховано 53,24 тис. грн.
В ряді закладів (відомчий ясла - садок УМВС, Херсонська міська стоматполіклініка, Херсонський міський спортивний комбінат «Кристал», Херсонська міська психоневрологічна поліклініка та КП «Дніпровський») встановлено факти невідповідності виконаних ремонтно-будівельних робіт на загальну суму 17,92 тис. грн.
Відділенням виконавчої дирекції Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Херсоні проведено видатки по оплаті послуг з надання приміщення в оренду, без проведення державних закупівель, на загальну суму 506,69 тис. грн.
Не секрет: державна адресна допомога у вигляді житлових субсидій та надання соціальних пільг виплачується через місцеву казну з фінансовими недоліками Зокрема, встановлено порушень, що призвели до втрат на загальну суму 78,83 тис. грн в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м. Херсоні раді при наданні пільг та субсидій населенню. Адже ЖЕКами, ОСББ та іншими постачальниками комунальних послуг не в повному обсязі надано види послуг, включені до тарифу (дератизація, дезінсекція, утримання покрівель тощо). Крім того, інколи безпідставно призначалися субсидії окремим громадянам, котрі приховали свої додаткові доходи і надали недостовірні довідки про майновий стан.
Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефони довіри» фінансових інспекторів у місті Херсоні 223285, 263628, у Білозерці – 33904.

Наталія Осадча, начальник Херсонської об’єднаної держфінінспекції
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей