ПРО ОБЛІК СВЕРДЛОВИН

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

ПРО ОБЛІК СВЕРДЛОВИН

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Ревізією фінансово-господарської діяльності Південно-Української гідрогеологічної експедиції Причорноморського державного регіонального геологічного підприємства виявлено, що за рахунок коштів держбюджету пробурено 93 свердловини на воду, які в подальшому передані на баланс місцевим радам упродовж 1999-2012 років. При цьому тільки 57 свердловин - діючі.
Як з’ясували фінансові інспектори, сільради частково проводять роботи по обладнанню та введенню в експлуатацію 31 свердловини, тобто, третину від наявної кількості. Основна причина - недостатність коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації, облаштування майданчиків свердловин та придбання насосів і приладів обліку затримується термін введення їх в експлуатацію.
Ряд завершених Експедицією робіт не погоджено з Державною службою геології та надр України, Державною комісією з експертизи геологічних проектів та кошторисів на загальну суму 156,09 тис. грн. Зокрема, у 2010 році, за рахунок коштів держбюджету, додатково виконано роботи зі складання еколого-геологічного паспорту, регіональних гідрогеологічних розрізів, карти підрахунку запасів, схематичних карт основних водоносних горизонтів, гідрохімічної карти чотирьох водоносних горизонтів і звіту. Такі роботи не обумовлено затвердженою технічною документацією.
Тому фінінспектори рекомендують органам місцевого самоврядування надати економічне обґрунтування щодо наявності коштів місцевого бюджету на подальше облаштування свердловин, виготовлення проектно-кошторисної документації, на їх введення в дію, придбання насосів і приладів обліку.
Як показало інспектування, деякі приватні підприємці бурять свердловини на воду без попереднього вивчення та аналізу водних запасів і якості води, що призводить до перетоків водоносних горизонтів і забруднення існуючих централізованих артезіанських свердловин.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей