Новокаховська об’єднана держфінінспекція повідомляє

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Новокаховська об’єднана держфінінспекція повідомляє

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Телефони довіри фінінспекторів у Херсоні – 26 36 28,
Бериславі – 75730, Новій Каховці - 71449


Служба всебічного фінансового контролю - своєрідний інструмент, за результатами роботи якого приймаються управлінські рішення відносно фінансової безпеки. Фахівці Новокаховської ОДФІ провели контрольні заходи переважно у сферах житлово-комунального господарства і місцевого самоврядування.
Інспекція переконливо дає оцінку рівню виконання державних програм і всіх аспектів бюджетного процесу; виявляє резерви у формуванні і витрачанні державних ресурсів; встановлює причини відхилень від законності фінансово-господарських операцій. На постійному контролі – питання законного використання бюджетних коштів та виконання місцевих бюджетів.
Триває взаємодія з правоохоронними, іншими контролюючими органами та виконавчою владою на місцях при здійсненні контрольних заходів за витрачанням коштів і матеріальних цінностей, їх збереженням, стану та достовірності бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Результати інспектування підконтрольних об’єктів
Бериславського району протягом 6 місяців 2013 року

У І-ому півріччі 2013 року фахівцями Новокаховської ОДФІ проведено 4 ревізії в Бериславському районі. При цьому виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму 347,03 тис. грн (недостач – 10,77тис. грн, незаконних витрат ресурсів – 195,9 тис.грн, нецільові витрати – 20,19 тис. грн). Відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів всього на суму 296,05 тис. грн, що становить 85% від виявлених.
За наслідками ревізій прийнято 6 управлінських рішень, з них одній винній особі оголошено догану, а двох посадовців звільнено із займаних посад. За встановлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 8 осіб. Матеріали всіх ревізій передано правоохоронним органам.
На жаль, мають порушення бюджетної дисципліни, незабезпечення збереження державної та комунальної власності. Встановлені факти незаконного, нецільового витрачання бюджетних коштів, нестач в Кіровській, Бургунській, Тягинській сільрадах та комунальному підприємстві «Промінь-10» Бериславського району.
За результатами проведених протягом І півріччя 2013 року ревізій Бериславським РВ УМВС порушено 3 кримінальних провадження за ст.191 ч.1 Кримінального Кодексу України.
Чому окремі керівники не контролювали наявність та використання наявного майна? Адже виявлено недостач товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад 10 тис. грн (КП „Промінь-10”, Бургунська та Тягинська сільради).
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Semrush [SEO бот] і 0 гостей