Промислове виробництво у Херсонській області за січень–червень 2013 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Промислове виробництво у Херсонській області за січень–червень 2013 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

19.07.2013

Промислове виробництво у Херсонській області за січень–червень 2013 року

У січні–червні 2013р. порівняно з січнем–червнем 2012р. обсяг промислової продукції в цілому по області зменшився на 4,5%.
За видами діяльності випуск продукції зменшили підприємства текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів; машинобудування; з металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім виробництва машин і устатковання; з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.
Водночас, збільшили випуск продукції підприємства добувної промисловості і розроблення кар’єрів; з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції; з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності; з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції; з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей