Херсонська об’єднана держфінінспекція повідомляє

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Херсонська об’єднана держфінінспекція повідомляє

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

ПОРУШЕННЯ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Херсонською об’єднаною держфінінспекцією, відповідно до плану роботи, проведено ревізію фінансово-господарської діяльності в ясла-садку №37 компенсуючого типу Херсонської міської ради за період з 01.07.2007 року по 01.04.2013 року.

Виявлено ряд порушень законодавства з фінансових питань на загальну суму 161,9 тис. грн. Так, у 2008, 2011, 2012 роках за рахунок асигнувань загального фонду покрито видатки на придбання продуктів харчування, які повинні здійснюватися за рахунок спецфонду, чим визначено недостовірні обсяги бюджетних коштів при плануванні бюджетних призначень на суму 26,82 тис. грн.

Всупереч вимогам Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, ясла-садком придбано оцет, перець чорний молотий та кисіль майже на тисячу гривень, які заборонено використовувати у раціоні дитячого харчування. Крім того, безпідставно списано продукти харчування на відсутніх дітей, на загальну суму 0,52 тис. грн.

Ясла-садком понад обумовлені ліміти спожито води, електроенергії, теплопостачання на загальну суму 99,4 тис. грн. Неправомірно списано медикаменти, не передбачені Переліком лікарських засобів та виробів медичного призначення у медичному кабінеті дошкільного навчального закладу. Також встановлено завищену вартість виконаних робіт, надміру оплачену бюджетними коштами на суму 14,3 тис. грн.

Утримані із зарплати працівників кошти, як відшкодування порушень, зафіксованих попередньою ревізією на суму 1,71 тис. грн, не перераховано до місцевого бюджету.

За результатами ревізії керівнику закладу направлено обов’язкові вимоги по усуненню порушень та притягненню винних осіб до відповідальності.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей