Обсяги та рівень зареєстрованого безробіття у січні–серпні 2013 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Обсяги та рівень зареєстрованого безробіття у січні–серпні 2013 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

24.09.2013

Обсяги та рівень зареєстрованого безробіття у січні–серпні 2013 року

За адміністративними даними державної служби зайнятості впродовж січня–серпня 2013р. на обліку цієї установи перебувало 28,4 тис. осіб, які мали статус безробітного.
Кількість зареєстрованих безробітних на кінець серпня становила 8,3 тис. осіб, із них жінки складали 55%, молодь у віці до 35 років – 38,9%. Допомогу по безробіттю отримували 78% осіб, які мали статус безробітного.
Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області за серпень п.р. скоротився на 0,1 в.п. і на кінець місяця становив 1,3% населення працездатного віку. У сільській місцевості зазначений показник становив 1%, у міських поселеннях – 1,4%.
Скорочення обсягів зареєстрованого безробіття в серпні п.р. спостерігалося в усіх районах та містах області, крім Великолепетиського, Великоолександрівського, Голопристанського та Горностаївського районів.
Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами та організаціями до служби зайнятості, на кінець серпня 2013р. становила 3,2 тис. (у серпні 2012р. – 2,7 тис.).
Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) в цілому по області на кінець серпня п.р. становило 3 особи. У територіальному розрізі значення цього показника коливалося від 1 особи у м.Херсоні та Генічеському районі до 23 осіб у Бериславському районі.
За сприяння державної служби зайнятості у січні–серпні п.р. було працевлаштовано 11,0 тис. осіб, або 38,6% громадян, які мали статус безробітного в цьому періоді.
Серед районів і міст області найбільша частка працевлаштованих серед зареєстрованих безробітних у січні–серпні п.р. була в Голопристанському районі (61,3%), найменша – в м.Херсоні (25,7%).
Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю впродовж серпня 2013р., становила 7,5 тис. осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 1004 грн., що дорівнює 87,5% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (1147 грн.).
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей