Інформаційні приводи для критики дій уряду Януковича

Разговоры о политике, политиках и политических партиях. Строго запрещено обсуждение личностей всех пользователей форума, в том числе модераторов
Аватар користувача
joli
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 433
З нами з: 03 січня 2007, 15:48
Звідки: Украина, Херсон

Інформаційні приводи для критики дій уряду Януковича

Повідомлення joli »

1. Ганна Герман розповіла, що самостійно вишила в подарунок Януковичу на день народження сорочку. "Вишивала хрестиком, дуже довго, у ній спробувала поєднати елементи орнаменту Східної і Західної України", – сказала вона.
2. Голова МНС Нестор Шуфрич зазначив, що подарує Януковичу "на всі сто – чоловічий подарунок", міністр праці і соцполітики Михайло Папієв пообіцяв подарувати прем'єру листи подяки від громадських організацій ветеранів, інвалідів і чорнобильців.
3. Екс-голова розпущеної Верховної Ради 5 скликання Олександр Мороз не називає точної дати ймовірного проведення позачергової сесії. Про це він сказав, відповідаючи на питання журналістів у вівторок. "Сесія може відбутися у період з 10 липня по 2 вересня. Коли саме – зараз не можу сказати, бо немає для цього підстав", - сказав Мороз. Водночас, спікер не виключив, що позачергова сесія все ж таки буде проведена, оскільки виникають деякі питання, щодо яких потрібне втручання парламенту. Зокрема, це стосується легалізації закону про державні закупівлі, пояснив він.

Що за уряд? :D
Перспективный молодой человек

Повернутись до “Политика”