ТЕЛЕФОНИ КРУ: 226007- ГАРЯЧА ТЕНДЕРНА ЛІНІЯ 263628 -ТЕЛЕФОН ДОВІРИ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

ТЕЛЕФОНИ КРУ: 226007- ГАРЯЧА ТЕНДЕРНА ЛІНІЯ 263628 -ТЕЛЕФОН ДОВІРИ

Сообщение Прес-служба КРУ » 17 окт 2007, 10:33

Правове та організаційне забезпечення заходів протидії корупції є тією нагальною проблемою, від вирішення якої залежить і ефективність всіх напрямів боротьби з цим явищем. З метою вирішення зазначеної проблеми Указом Президента України від 11 вересня 2006 р. № 742 була схвалена Концепція подолання корупції в Україні „На шляху до доброчесності”.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України В.Ф.Януковича ГоловКРУ України розроблено План заходів щодо реалізації Концепції подолання корупції в Україні „На шляху до доброчесності” на період до 2010 року.
До кінця 2007 року контрольно-ревізійна служба бере участь у доопрацюванні проекту Закону України „Про державний внутрішній фінансовий контроль”, супроводжує проект нової редакції Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.
Незабаром на офіційному веб-сайті ГоловКРУ буде запроваджено рубрику під назвою „Запобігання проявам корупції”. Серед інших заходів – забезпечення добору кадрів для підрозділів внутрішнього аудиту органів державної контрольно-ревізійної служби з високими діловими професійними та моральними якостями з метою забезпечення додержання вимог антикорупційного законодавства, ефективної взаємодії з підрозділами правоохоронних органів та зв’язків з громадськістю. Результати ревізій та перевірок використання бюджетних коштів, державного та комунального майна широко висвітлюються в засобах масової інформації.Прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей