ТЕЛЕФОНИ КРУ: 226007- ГАРЯЧА ТЕНДЕРНА ЛІНІЯ 263628 -ТЕЛЕФОН ДОВІРИ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ТЕЛЕФОНИ КРУ: 226007- ГАРЯЧА ТЕНДЕРНА ЛІНІЯ 263628 -ТЕЛЕФОН ДОВІРИ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Правове та організаційне забезпечення заходів протидії корупції є тією нагальною проблемою, від вирішення якої залежить і ефективність всіх напрямів боротьби з цим явищем. З метою вирішення зазначеної проблеми Указом Президента України від 11 вересня 2006 р. № 742 була схвалена Концепція подолання корупції в Україні „На шляху до доброчесності”.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України В.Ф.Януковича ГоловКРУ України розроблено План заходів щодо реалізації Концепції подолання корупції в Україні „На шляху до доброчесності” на період до 2010 року.
До кінця 2007 року контрольно-ревізійна служба бере участь у доопрацюванні проекту Закону України „Про державний внутрішній фінансовий контроль”, супроводжує проект нової редакції Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”.
Незабаром на офіційному веб-сайті ГоловКРУ буде запроваджено рубрику під назвою „Запобігання проявам корупції”. Серед інших заходів – забезпечення добору кадрів для підрозділів внутрішнього аудиту органів державної контрольно-ревізійної служби з високими діловими професійними та моральними якостями з метою забезпечення додержання вимог антикорупційного законодавства, ефективної взаємодії з підрозділами правоохоронних органів та зв’язків з громадськістю. Результати ревізій та перевірок використання бюджетних коштів, державного та комунального майна широко висвітлюються в засобах масової інформації.Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей