ХТО ШУКАЄ, ТОЙ ЗНАХОДИТЬ КОШТИ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ХТО ШУКАЄ, ТОЙ ЗНАХОДИТЬ КОШТИ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

На правових засадахМайже ніколи ремонтно-будівельні роботи не бувають виконані в повному обсязі, що, зокрема, підтверджують контрольні обміри, запевняють ревізори КРУ. Виявляються серйозні розбіжності між фінансовою звітністю, кошторисами та обсягом проведених на будівельних об’єктах робіт.Що ж показало інспектування навколо витрачання бюджетних коштів на місцевому рівні, проведене за централізованим и дорученнями ГоловКРУ України? Так, встановлено, що Управління капітального будівництва міськвиконкому, отримавши торік майже 7,4 млн. грн. витратило з порушеннями близько 224 тис.грн. Які ж виявлено фінансові помилки по окремих об’єктах? Якщо конкретніше, то вартові контролю встановили порушення по аварійно-відбудовним роботам, що проводилися при реконструкції мереж музичної школи № 1 м. Херсона по вул. Кирова, 18 загалом на суму майже 9 тис.грн.

До того ж безпідставно були завищені обсяги виконаних робіт на ділянці водогону від водопровідної станції № 2 до станції № 3 м. Херсоні на суму близько 79 тис.грн. Окрім того, зафіксовано завищено обсягів виконаних робіт ділянки напірно-каналізаційного трубопроводу від головної насосної станції до міських очисних споруд м. Херсона на суму 9 тис.грн. Також ревізори виявили завищення обсягів виконаних робіт при ремонті будівлі міського відділу РАЦС на суму майже 123 тис.грн. А завищення виконаних робіт при газифікації смт Антонівка і с. Киндійки під Херсоном становила понад 105 тис.грн. Також завищення обсягів виконаних робіт в сумі 4,7 тис.грн. села Нафтогавань Комсомольського району. Ревізори також зафіксували недоліки при взаєморозрахунках між замовником і генпідрядниками при газифікації смт Антонівка і с. Киндійка, а саме всупереч вимогам Бюджетного кодексу проведено авансування на суму понад 587 тис. грн.

Інспектування з питань капітального будівництва об’єктів комунального призначення Херсонської обласної ради показали факти завищення обсягів та вартості виконаних робіт на загальну суму близько 55 тис.грн. Так, по об’єкту „система водопостачання с. Мала Лепетиха Великолепетиського району” вартість виконаних робіт зі сторони підрядника була завищеною на суму майже 16 тис.грн. Також зафіксовано фінансові порушення на тисячі гривень у смт Новотроїцькому, Антонівці, Голій Пристані, с. Чкаловому Великоолександрівського району, смт Наддніпрянське м. Херсона, м. Скадовська, де обсяги виконаних робіт, проведені з фінансовими порушеннями під час реконструкції та ремонту житлових будинків , водопровідних та каналізаційних мереж тощо.

Ревізія, проведена на очисних спорудах обласної інфекційної лікарні м.Херсона виявила факт щодо завищення підрядником виконаних робіт на суму понад 14 тис.грн. В обласному управлінні капітального будівництва зафіксовано фінансові порушення на суму понад 60 тис.грн. на об’єкті обласний онкологічний диспансер, де виявлені прорахунки відшкодовуються. Винних осіб притягнуто до відповідальності. За результатами контрольних заходів матеріали ревізії передано правоохоронним органам.Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей