ФІНАНСОВІ „ПОДВИГИ” РАД

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ФІНАНСОВІ „ПОДВИГИ” РАД

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Щороку, щокварталу та щомісяця до ГоловКРУ летять термінові донесення про порушення фінансової дисципліни встановлені фінансовими контролерами у деяких місцевих радах. Інколи без особливих зусиль відкриваються факти порушень бюджетного законодавства територіальних громад ряду районів області. Чому ж бюджетні суми витрачаються всупереч вимогам Бюджетного Кодексу України?
Цюрупинська міська рада недоотримала понад 25 тис.грн. внаслідок того, що МКП „Комбінат комунальних підприємств” не перерахував 50 відсотків коштів від орендної плати за комунальне майно до місцевої казни. А колишній міський голова Цюрупинську не побачив завищення будівельних норм на суму майже 21 тис.грн. Отже, бюджетні фінанси були зайво сплачені за не реальні обсяги виконаних ремонтних робіт. По бухгалтерському обліку не відображалася заборгованість перед ЗАТ „Теплотехніка” за будівництво котельні дитячого садку № 2 по вул. Миру, 1. До того ж в обліку міської ради обладнання котельні, яке є в наявності, не рахувалося на суму близько 330 тис.грн.
Крім того, вартові контролю зафіксували випадки не відображення повної заборгованості за майно, надане орендарям, факти безоплатного користування природних ресурсів за оформленими договорами на суму майже 20 тис.грн. Ревізори, вивчаючи старанно бухгалтерську документацію, довели: винні посадовці розраховують не лише на отримання адмінпротоколів, а й на увагу районної прокуратури.
Високопільська селищна рада провела з порушеннями чинного законодавства фінансових та майнових операцій на суму близько 52,5 тис.грн. Так, зафіксовано проведення видатків в сумі 24 тис.грн. на утримання будівлі, яка не значилась на балансі селищної ради. Інвентаризація показала нестачу товарно-матеріальних цінностей на суму понад 10 тис.грн. До того ж працівники цього органу самоврядування отримали всупереч законодавству премій на суму майже 10 тис.грн. Деякі з них безпідставно одержали матеріальної допомоги на суму близько 3 тис.грн. Встановлено також нестачу матеріальних цінностей, факт оплати додаткових відпусток всупереч законодавству, безпідставну виплату бюджетних коштів за завищені обсяги виконаних ремонтно-будівельних робіт тощо. Знову ж таки не обійшлося без застосування адмінпротоколів до порушників та інформування районної влади про виявлені фінансові недоліки.
Привільненська сільрада Генічеського району „зуміла” накоїти фінансових прорахунків на суму майже 36 тис.грн., а саме списати гроші за відсутності облікових документів по благоустрою села на суму понад 25 тис.грн. Серед інших серйозних зауважень ревізорів КРУ – випадки заниженої вартості або безоплатної оренди майна, не донарахування деяких виплат окремим особам, необґрунтована виплата матеріальної допомоги, понаднормове списання по обліку матеріальних цінностей, зайва оплата додаткових відпусток. Матеріали ревізії передані прокуратурі Генічеського району.Прес-служба КРУ в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей