Фінанси ЖКГ

Останні події та новини в галузі житлово-комунальних послуг на Херсонщині. Тарифи на комунальні послуги, ремонт та модернізація комунальної інфраструктури, зміни у законодавстві щодо житлово-комунальної сфери та інші події, які можуть вплинути на якість та доступність житлово-комунальних послуг для населення
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Фінанси ЖКГ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

„МІЛЬЙОННІ БУЛЬКИ” НА ТЕПЛО, СВІТЛО ТА ВОДУ

Підприємства житлово-комунального господарства Херсонщини дослідили ревізори допустили фінансових порушень на суму близько 17,8 млн.грн.
На перевірених підприємствах виявлено надмірні витрати електроносіїв, води і тепла на підприємствах тепло- та водопостачання на загальну суму 1,387 млн грн. Кошти комунальників мають обмежений характер. Тому поки не обійтися без графіків відключення насосних станцій та свердловин від електроструму. Херсонський водоканал втратив майже половину поданої в мережу води вартістю 1 млн 446 тис.грн, використавши при цьому електроенергії її підкачку понадміру понад 1 млн.грн.
Підприємство „Теплосервіс”, розташоване у Скадовську, недоотримало понад 10 тис.грн. доходів за теплопостачання через невиконання договірних умов зі сторони Шевченківської сільради. Таку ж суму у вигляді орендної плати недоотримано підприємством „Наш Дім”, що в Каховці.
Іванівське районне комунальне підприємство взагалі не вело бухгалтерського обліку. Калінінський комбінат комунальних підприємств (Велика Олександрівка) необґрунтовано включив до собівартості послуг вартість списаних товарно-матеріальних цінностей.
На підприємствах ЖКГ з порушенням тендерного законодавства придбано матеріальних цінностей на загальну суму понад 1,4 млн.грн. Так, майже 50 тис.грн. без тендерних процедур придбано бензину А-76 МКП „Херсонтеплоенерго” та дизельного палива на суму понад 66 тис.грн. за кошти, отримані від господарської діяльності.
Ряд об’єктів порушив порядок обліку та використання комунального майна загалом на суму близько 15 млн.грн, один із яких - комбінат комунальних підприємств Асканія - Нова - несвоєчасно провів індексацію житлового фонду.
Комплекс контрольних заходів проведено згідно з дорученням ГоловКРУ України. Ревізори запропонували застосувати чуткий механізм тарифоутворення, вдосконалити систему фінансування комунальних підприємств. Варто також заохочувати комунальні підприємства шляхом надання їм безвідсоткових кредитів, пільг по податкам, насамперед, на впровадження енергозберігаючих технологій.

Прес-служба КРУ в Херсонській обла
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “ЖКГ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей