Фінанси ЖКГ

Новости жилищно-коммунального хозяйства. При перепечатке из других изданий обязательно наличие (гипер)ссылки на источник информации
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Фінанси ЖКГ

Сообщение Прес-служба КРУ » 23 окт 2007, 13:20

„МІЛЬЙОННІ БУЛЬКИ” НА ТЕПЛО, СВІТЛО ТА ВОДУ

Підприємства житлово-комунального господарства Херсонщини дослідили ревізори допустили фінансових порушень на суму близько 17,8 млн.грн.
На перевірених підприємствах виявлено надмірні витрати електроносіїв, води і тепла на підприємствах тепло- та водопостачання на загальну суму 1,387 млн грн. Кошти комунальників мають обмежений характер. Тому поки не обійтися без графіків відключення насосних станцій та свердловин від електроструму. Херсонський водоканал втратив майже половину поданої в мережу води вартістю 1 млн 446 тис.грн, використавши при цьому електроенергії її підкачку понадміру понад 1 млн.грн.
Підприємство „Теплосервіс”, розташоване у Скадовську, недоотримало понад 10 тис.грн. доходів за теплопостачання через невиконання договірних умов зі сторони Шевченківської сільради. Таку ж суму у вигляді орендної плати недоотримано підприємством „Наш Дім”, що в Каховці.
Іванівське районне комунальне підприємство взагалі не вело бухгалтерського обліку. Калінінський комбінат комунальних підприємств (Велика Олександрівка) необґрунтовано включив до собівартості послуг вартість списаних товарно-матеріальних цінностей.
На підприємствах ЖКГ з порушенням тендерного законодавства придбано матеріальних цінностей на загальну суму понад 1,4 млн.грн. Так, майже 50 тис.грн. без тендерних процедур придбано бензину А-76 МКП „Херсонтеплоенерго” та дизельного палива на суму понад 66 тис.грн. за кошти, отримані від господарської діяльності.
Ряд об’єктів порушив порядок обліку та використання комунального майна загалом на суму близько 15 млн.грн, один із яких - комбінат комунальних підприємств Асканія - Нова - несвоєчасно провів індексацію житлового фонду.
Комплекс контрольних заходів проведено згідно з дорученням ГоловКРУ України. Ревізори запропонували застосувати чуткий механізм тарифоутворення, вдосконалити систему фінансування комунальних підприємств. Варто також заохочувати комунальні підприємства шляхом надання їм безвідсоткових кредитів, пільг по податкам, насамперед, на впровадження енергозберігаючих технологій.

Прес-служба КРУ в Херсонській обла

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «ЖКХ»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость