НЕПРОФЕСІЙНІ РОЗТРАТИ БЛАГОЧИННИХ ФІНАНСІВ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

НЕПРОФЕСІЙНІ РОЗТРАТИ БЛАГОЧИННИХ ФІНАНСІВ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Соціально незахищені верстви населення завжди розраховують на адресну підтримку з державної казни та місцевих скарбниць. Фінансові контролери провели ревізію з питань витрачання коштів у соціальній сфері районів та міст області. Загальна сума порушень, що призвели до збитків, становить понад 285 тис.грн.

На соціальні цілі надходять мільйонні субвенції. Ревізори Херсонщини проінспектували питання витрачання адресних коштів, спрямованих на компенсації пільг та надання житлових субсидій відповідно до централізованого доручення ГоловКРУ України. Проаналізовано й ефективність витрачання грошей за спожиту електроенергію, природний газ. Перевірено й правильність розрахунків за послуги з теплопостачання і водовідведення. Доведено факти необґрунтованого витрачання частини коштів, наданих малозабезпеченим громадянам на часткове погашення квартплати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот. Крім того, деякі власники помешкань за бюджетні гроші необґрунтовано одержували побутове паливо. Під час ревізій направлено 229 запитів до установ та організацій, досліджено справи 18196 одержувачів субсидій та пільг.
Новокаховське комунальне підприємство „Автоцентр”, штучно завищивши дані про кількість перевезених пільговиків, „заволоділо” зайвими грошима в сумі 33 тис.грн. Аналогічно, Каховська міська рада надлишково компенсувала майже 11 тис.грн. Подібні приклади – у Великолепетиському та Верхньорогачицькому районах. Через невірне застосування співвідношення пільгових пасажирів до платних деякі районні АТП надміру отримали по кілька тисяч гривень, включивши до сум доходів компенсацію з перевезення пасажирів на міжміському сполученні. В ході ревізії кошти автотранспортниками повністю повернуто.
У Каховці зайво перераховано кошти в сумі понад 11 тис.грн. за послуги з водопостачання та утримання будинків, фактично не наданих споживачам. У Білозерському районі довідки про отримані доходи за сумісництвом не були надані 9 громадянами, котрим необґрунтовано надано субсидії з оплати житлово-комунальних послуг.
У Новій Каховці, Каховці та Цюрупинську газопостачальникам відшкодовано майже 5 тис.грн за надання послуг... 18 померлим громадянам. У Новій Каховці відсутність документів не вплинула на відшкодування понад 6 тис.грн. на газ начебто 18 інвалідам війни та дітям інвалідам. В Херсоні з порушенням надавалася допомога на придбання скрапленого газу замість придбання твердого палива. У Цюрупинську - незаконне нарахування понад 2 тис.грн. за скраплений газ громадянам, житлові будинки яких вже забезпечені газопостачанням. Більше тисячі гривень без законодавчих підстав оплачено за телефонний зв’язок обласним громадським організаціям.
Матеріали всіх ревізій передано органам прокуратури. За допущені порушення бюджетного законодавства винним посадовцям надано адмінпротоколи.

Прес-служба КРУ в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей