„ВИСТАВА”

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

„ВИСТАВА”

Сообщение Прес-служба КРУ » 26 окт 2007, 14:56

Скадовське самоврядування „хворіло” з липня 2005 по серпень 2007 року,- такий діагноз встановило у міській раді КРУ в рамках проведеної комплексної ревізії району. Адже в Скадовську державні контролери встановили фінансових порушень загалом на суму понад 1,7 млн.грн., з яких у ході інспектування вже відшкодовано понад 1,3 млн. втрат.

Так, у вигляді адмінштрафів понад 47 тис.грн. всупереч вимогам Бюджетного Кодексу зараховано замість державної до муніципальної казни. Натомість після продажу земельної ділянки державна і місцева скарбниці недоодержали загалом понад 155 тис.грн.
„Затемнень” чимало. Виявлено й випадки заниження ставок орендної плати за землю на загальну суму понад 51 тис.грн. А контрольні обміри підтвердили недоотримання коштів за надане в оренду комунальне майно в сумі понад 9 тис.грн.
Казна могла б збагатитися більш ніж на 133 тис.грн. за оренду землі в разі належного оформлення договірних відносин. Ще близько 5 тис.грн. втрачено місцевою скарбницею від „співпраці” з об’єктами виносної торгівлі у 2006 році.
Майже 62 тис.грн. склали нецільові витрати муніципалів через неправомірне взяття фінансових зобов’язань міською радою на суму близько 26 тис.грн. З інших видатків утримувалися транспортні засоби. Всупереч бюджетним призначенням колишньою міською радою використано близько 25 тис.грн. від продажу земельних ділянок та майна у 2005 році, понад 10 тис.грн. за невідповідним кодом витрачено на виготовлення проектно-кошторисної документації.
Серед незаконних видатків – спрямування коштів по ремонту вулиці Набережна в сумі понад 5 тис.грн. Понад 28 тис.грн. бюджетних асигнувань витрачено з муніципальної скарбниці всупереч чинному законодавству. Виявлено безпідставне збільшення норм витрат палива на роботу автотранспорту в зимових умовах, завищення вартості виконаних робіт.
Чомусь безпідставно була збільшена вартість адмінбудівлі за рахунок встановлених нових вікон та дверей. Не за експертно-грошовою оцінкою обліковувалася земельна ділянка вартістю понад 1 млн.грн.
Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей