На благо Таврії

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

На благо Таврії

Повідомлення Прес-служба КРУ »

…У травні 1944 року створена обласна контрольно-ревізійна служба, яка неодноразово реорганізовувалася, була підпорядкована різним відомчим структурам Москви, Києва. Але мета діяльності служби завжди була одна – ефективне управління фінансовими ресурсами. Керівниками регіонального фінансового контролю в різні роки були: Є.К.Гончаров, Я.М.Сінгур, Г.М.Косій, О.С. Чернявський, які віддали багато сил становленню регіональної фінансової системи.
Понад 33 роки контрольно-ревізійну службу Херсонщини очолював Косій Григорій Миколайович. У червні 1940 року він закінчив середню школу, а через два місяці вже був одягнений у військову форму. Навчання у Тбіліському артилерійському училищі – і відразу ж відправка на фронт. Командував взводом, батареєю, служив начальником розвідки артдивізіону. Має бойові ордени “Червоної зірки”, “Вітчизняної війни ІІ ст.”, медалі ”За оборону Кавказу” ,”За перемогу над Німеччиною у Великій вітчизняній війні 1941-1945 рр.” ,”За визволення Праги” та інші державні нагороди.
А в мирний час, саме за його керівництва, КРУ отримало окремі приміщення, зміцнило матеріально-технічну базу. Відома істина: немає команди без капітана, немає капітана без команди. У Григорія Миколайовича була чудова команда: В.Г.Мотов, І.І.Сафонов, О.М.Турков, Р.Д.Невойт, І.П.Кривенок, М.С.Горєвой, В.П.Кудима, В.В.Ходосов, Р.Г.Напалков, М.П.Рожко, Г.Г.Яворська, О.І.Пелих та багато інших. Служба постійно розвивалася. Головне контрольно-ревізійне управління України нагородило Косія Г.М. знаком “Почесний працівник Державної контрольно-ревізійної служби в Україні”.
Особливою повагою ревізорів користувалися Л.С.Сеннік та П.М.Лавриненко. Ці славні жінки дуже схожі за своїми професійними долями. Обидві віддали контрольно-ревізійній роботі понад 40 років життя.
Минули роки. Продовжуються традиції старших поколінь. Нині наголос ставиться насамперед, на попередженні різнобічних фінансових порушень.
З метою пошуку резервів для управління бюджетними коштами запроваджено аудит і моніторинг ефективності виконання державних (бюджетних) програм, що дозволяє розробляти обгрунтовані пропозиції для підвищення та ефективного використання трудових, матеріальних та фінансових ресурсів.
Крім того, проводиться оцінка ризикових операцій, фактів нецільового та незаконного витрачання бюджетних коштів. Здійснюється робота по забезпеченню гласності бюджетних програм.
КРУ співпрацює з народними депутатами України, органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, податковою службою, контролюючими структурами. Розглядаються також листи, заяви і скарги громадян про факти порушення законодавства з фінансових питань. Звернення, де повідомляється про крадіжки, розтрати, недостачі, інші серйозні правопорушення, пересилаються до правоохоронних органів
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Semrush [SEO бот] і 0 гостей