„НЕПРОЗОРІ” ТЕНДЕРИ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

„НЕПРОЗОРІ” ТЕНДЕРИ

Сообщение Прес-служба КРУ » 29 окт 2007, 14:40

КРУ Херсонщини впродовж жовтня перевірило додержання законодавства з питань державних закупівель В ході проведення перевірок більш ніж на 50 підприємствах, установах, організаціях області встановлено порушень законодавства у сфері державних закупівель на суму більше 1 млн. грн.

Так, у Скадовському районі без проведення тендерних процедур закуплено товарно-матеріальних цінностей на суму більше 600 тис. грн. В освітній сфері Великоолександрівського району придбано паливно-мастильних матеріалів та сплачено за послуги по підвозу дітей до міст навчання за протоколом, підписаним тільки одним з шести членів тендерного комітету. В медичній сфері Бериславського району без тендерів закуплено палива та мастил на суму понад 120 тис.грн., не оприлюднено інформацію про закупівлі препаратів інсуліну в сумі майже 242 тис.грн., не дотримувалося законодавчих вимог при укладанні та виконанні договорів на закупівлю медикаментів та дезінфікуючих засобів загалом на суму 33,5 тис.грн.
Окремі установи проводили тендери без своєчасного навчання членів комітету, розпоряджалися бюджетними грошима без підвищення кваліфікації членів тендерних комітетів з питань проведення державних закупівель. А іноді взагалі обходилися без свідоцтв, що засвідчують право на діяльність тендерних комітетів. Також інспектування довело відсутність даних відносно реквізитів учасників тендерних пропозицій. Інколи не застосовувалися методики оцінки умов розрахунків по реконструкції будівель, не було повного пакету документів про учасників тендерних пропозицій.
Ряд органів місцевого самоврядування затвердив з порушенням встановленого строку річний план державних закупівель, не надав антимонопольному відомству відомостей з державних закупівель на поточний рік.
Матеріали ревізорів надано прокуратурі на розгляд та для прийняття рішення щодо міри відповідальності посадових осіб, винних у допущенних порушеннях. КРУ й надалі прискіпливо перевірятиме додержання вимог тендерного законодавства на Херсонщині.
Така об’ємна робота виконується відповідно до Рішення Ради національної безпеки та оборони України від 12 липня 2007року «Про заходи щодо підвищення ефективності системи державних закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти», введеного в дію Указом Президента України від №642/2007 та розпорядження Кабінету Міністрів України №672-р «Про заходи щодо забезпечення дотримання вимог актів законодавства у сфері державних закупівель».

Прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостя