На заваді

Новини Херсону. При передруку з інших джерел обов'язкова наявність (гіпер)посилання на першоджерело
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

На заваді

Повідомлення Прес-служба КРУ »

У Херсоні розпочав функціонувати Херсонський міський центр зайнятості на базі реорганізованих районних центрів зайнятості міста. Як же спрацювали колишні районні центри зайнятості за останні два роки?
Загалом, за результатами ревізій Суворовського та Дніпровського районних центрів зайнятості можна констатувати, що там працюють досвідчені фахівці. Незаконне використання фінансових ресурсів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, які виявлені ревізорами, в основному допущені не посадовими особами районних центрів зайнятості, а … громадянами нашого міста!
Проведення зустрічних звірок встановило випадки працевлаштування та отримання доходів деякими громадянами в період перебування їх на обліку в центрі зайнятості, що призвело до безпідставного отримання ними допомоги по безробіттю на загальну суму 820 грн.
Окрім того, виявлено 4 особи, які також були працевлаштовані та отримували доходи в той час, коли їм було призначено дострокову пенсію відповідно до Закону України “Про зайнятість населення”. Хоча діючим законодавством не передбачено одночасне отримання пенсії та заробітної плати громадянами, яким призначено пенсію достроково. Отже, зазначеними особами безпідставно отримано дострокової пенсії за рахунок коштів Фонду на загальну суму близько 8 тисяч гривень.
До речі, в період ревізії особами, які безпідставно отримали допомогу по безробіттю вже повернуто кошти на розрахунковий рахунок центру зайнятості в повному обсязі. За іншими випадками встановлених порушень матеріали інспектування КРУ передано на розгляд правоохоронним органам.
Отже, шановні громадяни! В разі отримання вами будь-яких соціальних виплат за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття або коштів інших фондів - не кваптеся порушувати Закон, кінцевий результат буде не на вашу користь, а незаконно отриманні кошти доведеться повертати Державі.

Повернутись до “м.Херсон”