Взаємодія

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Взаємодія

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Співпраця контролюючих служб на прикладі
Високопільського району Херсонської області

Фінансовий та майновий контроль - невід’ємна складова бюджетних відносин. Прикро, що на місцях ще мають місце факти недостатнього вирішення низки земельних питань, забезпечення фінансових надходжень та їх раціонального витрачання. Тому ревізори співпрацюють з фінансовим управлінням у форматі правомірності здійснення виконкомами місцевих рад делегованих їм повноважень.

Так, землі, що належать Високопільській селищній та Новомиколаївській і Пригір’ївської сільським радам використовуються нераціонально. Залучення до бюджету сум доходів відбувається повільно. До інших прикладів. Районне фінансове управління провело експертизу штатних розписів органів місцевого самоврядування. Виявлено низку порушень по Високопільській селищній, Зарічнянській Кочубеївській, Малошестірнянській, Новомиколаївській сільським радам відносно черговості присвоєння рангів їх службовцям, їх чисельності. Ефективність проведеної роботи – зменшення чисельності працівників та економія фінансових ресурсів. Матеріали експертизи надано КРУ.
Голови сільських та селищних рад залишаються сам на сам з купою місцевих соціально – побутових проблем і діють на свій страх і ризик, допускаючи при цьому порушення. А ще чекають дотацій з інших рівнів бюджету замість того, аби самим вишукувати джерела наповнення місцевого бюджету і в такий спосіб знімати соціальне напруження.
Крім того, заради забезпечення комплексності та оптимізації контрольних дій, за листом контрольно – ревізійного відділу районним фінуправлінням перевірено використання бюджетних коштів, правильність складання штатних розписів, достовірності бухгалтерського обліку та фінансової звітності за 2003-2006 роки Новомиколаївській сільраді. Підсумки перевірки надходжень до бюджету надаються державним контролерам. При цьому питання фінансового моніторингу передбачає надання практичної допомоги.
Деякі порушення чинного законодавства виникають навіть після направлення місцевим радам відповідних пропозицій. Як свідчать перевірки, наші рекомендації, зауваження, пропозиції місцевими самоврядними органами виконуються не повністю. Одні й ті ж порушення повторюються з року в рік. Незабаром буде проведено семінар – нараду з головними розпорядниками коштів з питань контролю за ефективністю управління фінансовими ресурсами і майном.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей