ПРОФТЕХОСВІТА без ПРИКРАС

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ПРОФТЕХОСВІТА без ПРИКРАС

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Безгосподарність: ФІНАНСИ НА ЗОВСІМ ІНШІ СПРАВИДержава витрачає значні кошти на функціонування професійно-технічних закладів. Після інспектування професійних ліцеїв сфери послуг, харчової промисловості та машинобудівного, виявлено низку фінансових порушень з питань недоотримання фінансів загалом на суму понад 12 тис.грн. Водночас зафіксовано фінансових прорахунків, які призвели до втрат, загалом на суму більш ніж 88 тис.грн. Порушення ведення бухгалтерського обліку склали понад 63 тис.грн.

Так, внаслідок невірно визначеного контингенту пільгової категорії учнів у 2006 році, учні ліцею у сфері послуг не отримали належну їм компенсацію за харчування в сумі близько 6 тис.грн. А працівники ліцею харчової промисловості через непроведення індексації зарплати недоотримали доходів на суму близько 2,5 тис.грн. В цьому ж ліцеї встановлені випадки призначення стипендії дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, в розмірі, меншому від законодавчо визначеного на 30 відсотків. Нова комп’ютерна техніка, придбана для здійснення навчального процесу, вартістю майже 21 тис.грн., „широким жестом” адміністрацією ліцею харчової промисловості надано в оренду обласному управлінню освіти і науки, чим порушено вимоги Бюджетного кодексу України.

В професійному ліцеї сфери послуг при визначенні потреби в бюджетних коштах не враховано наявну попередню оплату за комунальні послуги, через це з державної кишені зайво виділено коштів на суму понад 23 тис.грн., якими прокредитовано постачальників цих послуг. Також зазначеним ліцеєм оплата комунальних послуг, спожитих мешканцями гуртожитку в сумі майже 18 тис.грн. проведена не за рахунок відповідних надходжень, а покриті з державного бюджету.

Крім того, виявлено факти завищених обсягів виконаних ремонтних робіт на суму понад 4 тис.грн.

Машинобудівному ліцею підприємствами, установами не в повному обсязі проведено розрахунки по оплаті праці учнів, котрі проходили виробничу практику, внаслідок чого недоотримано доходів 2,5 тис.грн. При повній забезпеченості машинобудівного ліцею в коштах на виплату стипендії учням, навчальному закладу зайво виділено з бюджету близько 5 тис.грн., які були використані на виплату матеріальної допомоги. До штатного розпису цього ж закладу необґрунтовано включено посаду завідуючого господарством, внаслідок чого за останні три роки витрачено бюджетних коштів майже 8 тис.грн.

Виявлено факти оприбуткування товарно-матеріальних цінностей за завищеною вартістю близько 9 тис.грн.

В кожному перевіреному закладі професійно-технічної освіти встановлено факти зайвої сплати страхових внесків на виплати надбавок за вислугу років педагогічним працівникам, внаслідок чого втрати державних коштів склали на суму понад 18 тис.грн. та попереджено ревізорами незаконних видатків на суму понад 20 тис.грн.

Винних посадових осіб притягнуто до відповідальності. Матеріали ревізій передано на розгляд до правоохоронних органів.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Semrush [SEO бот] і 0 гостей