„РЕАНІМАЦІЯ” коштів

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

„РЕАНІМАЦІЯ” коштів

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Муніципальна медицинаЦентральна міська лікарня міста Нова Каховка не є зразковою з точки зору ревізорів бюджетною установою. В цьому переконують результати ревізії, за якими досить чітко зафіксовані випадки порушення діючого законодавства у бюджетній сфері на сотні тисяч гривень.
Виявляється, один із мобільних операторів заборгував понад 5 тис.грн. за експлуатаційні послуги, що не відображалося в обліку лікарні. Було порушено й Бюджетний Кодекс України при витрачанні коштів, передбачених на реконструкцію в сумі близько 257 тис.грн. До того ж надмірно витрачено кошти місцевої казни загалом на суму більш ніж 29 тис.грн., які необґрунтовано спрямовано на придбання готових страв у підприємця за цінами, що значно перевищили тендерну пропозицію, а належних змін до договору внесено не було. Полюбляли говорити по телефону міжміського зв’язку деякі працівники лікарні, котрі відшкодували в ході ревізії 1,5 тис.грн. за приватні розмови. Також зафіксовано випадки зайвого нарахування заробітку та перерахування надмірної суми цільовим фондам.
Окрім того, виявлено факт заниження вартості основних засобів загалом на суму близько 300 тис.грн. Ревізори зафіксували випадок заниження вартості земельної ділянки на суму близько 49 тис.грн., яку в ході ревізії дооцінено і поставлено на баланс установи. А вартість основних засобів була занижена на суму понад 4 тис.грн. За порушення фінансової дисципліни та порядку організації та ведення бухобліку 5 посадовців отримали адмінпротоколи.
В разі порушення вимог чинного законодавства виникає гостра необхідність не лише усувати порушення та запобігати їм, а й знаходити винних осіб. Лікарні зупинено операції з бюджетними коштами. Матеріали інспектування надано правоохоронцям.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Moz [SEO бот] і 2 гостей