245 викликів Безгосподарності

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

245 викликів Безгосподарності

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Звітування громадськості про витрачання коштів казни всіх рівнів,
використання майна держави і територіальних громад Херсонщини
Державні контролери та аудитори захищають державні інтереси, а тому про їх діяльність має знати широка громадськість. Так, КРУ в Херсонській області у першому півріччі 2007 року проінспектовано 245 підприємств, установ та організацій. 97,5 відсотка з усіх перевірених підконтрольних об’єктів допустили фінансових порушень загалом на суму майже 71,5 млн.грн. З них на 45 млн. грн. – через порушення в обліку майна та земельних ресурсів.
Акцентовано увагу на максимальному відшкодуванні збитків, перерахуванні до бюджетів належних платежів, співпраці з місцевими органами влади та самоврядування, роботі зі зверненнями громадян. Найчастіше фінансові порушення, виявлені фінансовими інспекторами, реєструвалися при використанні комунальних ресурсів, у тому числі коштів місцевих бюджетів при неефективному використанні комунального майна (16,6 млн.грн.). До речі, нецільові (1,2 млн.грн.) та незаконні витрати (3 млн.грн.) і недостачі (111,4 тис.грн.) складають основний список порушень. А через невиконання договорів оренди та їх не оформлення, казною місцевого рівня загалом втрачено майже 558 тис.грн. Забезпечено надходження до казни більшості недоотриманих платежів.
За матеріалами вартових контролю порушено 25 кримінальних справ, зменшено бюджетні призначення 55 розпорядникам на суму майже 1,44 млн.грн. Застосовано й фінансові санкції до порушників фінансово-бюджетної дисципліни у 106 випадках (призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами тощо). До адміністративної відповідальності притягнуто 430 винних посадовців.
До дисциплінарної та матеріальної відповідальності притягнуто 172 посадовці, а 5 осіб звільнено з займаних посад. Загальна сума накладених штрафів - понад 81 тис.грн. За невиконання вимог бюджетного та тендерного законодавства 41 протокол про адмінправопорушення передано до суду. Пред’явлено 75 цивільних позовів з метою відшкодування заподіяних винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів загалом на суму 3,5 млн.грн.
Для забезпечення зворотного зв’язку з громадами працює телефон довіри, за яким надається інформаційно-консультативна допомога. Якщо громадянам відомі факти порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні майна, телефонуйте в робочий час за номером (0552) 26 36 28. Служба державних контролерів і аудиторів й надалі інформуватиме через засоби масової інформації про адреси безгосподарності, необґрунтоване витрачання фінансів із казни всіх рівнів, безпідставне використання наявних ресурсів, усунення виявлених недоліків.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей