ФІНАНСИ КАНАЛУ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ФІНАНСИ КАНАЛУ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

На Херсонщині функціонування однієї з найбільших зрошувальних систем Європи не можливе без підтримки держави. Чимало державних фінансів „перетворюється” на воду через освоєння коштів управлінням Головного Каховського магістрального каналу.

Фінансові інспектори КРУ, провівши планову ревізію за період з липня 2003 по червень 2007 року, встановили суттєві зауваження з витрачання коштів та збереження майна. Адже близько 166 тис.грн. склала загальна сума фінансових порушень, встановлених ревізорами КРУ, понад 240 тисяч – об’єм прорахунків, що не призвів до збитків, а обсяги прорахунків іншого характеру склали понад мільйон гривень.
Яким чином порушувався Бюджетний Кодекс України? Приміром, понад 59 тисяч витрачено каналом за іншою статтею видатків. Заборгованість Слобідської селищної ради та підприємства „Асканійське” за отримані послуги з енергозабезпечення по водопостачанню склала понад 45 тис.грн. Отже, така чимала сума була необґрунтовано сплачена з державної кишені.
Виявлено факт недоотримання заробітної плати працівниками каналу на загальну суму понад 7 тис.грн. Причина – не коригування її на коефіцієнт підвищення у 2007 році. Зафіксовано також факт завищення потреби в коштах на фонд заробітної плати майже в сумі 48 тис.грн.
Без проведення тендерних процедур придбано палива на загальну суму близько 241 тис.грн. До того ж встановлено випадок перерахування фінансів загального фонду державного бюджету за неотриманні послуги в сумі понад 11 тис.грн. Ревізори зафіксували випадок заниження в обліку вартості матеріальних цінностей на суму понад 41 тис.грн. Не проведено своєчасно індексацію вартості житлового фонду в сумі 821 тис.грн. На двох посадовців за порушення чинного законодавства складено адмінпротоколи. Правоохоронним органам матеріали ревізії надано до розгляду.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Semrush [SEO бот] і 1 гість