„АЛКОГОЛЬНІ” ГРОШІ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

„АЛКОГОЛЬНІ” ГРОШІ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

СПИРТОВІ ДОРОГИ ХЕРСОНЩИНИ

В Україні працюють мобільні групи регіонального рівня з проведення перевірок суб'єктів господарювання на ринку спирту та алкогольних напоїв. У складі херсонської - представники ДПА та УМВС в області, митниці та КРУ в області. Ретельно відстежуються шляхи поставок та реєструються факти використання незаконно виготовленого спирту.

З початку року на Херсонщині виявлено діяльність 12 цехів по виробництву фальсифікованих алкогольних напоїв. З незаконного обігу товарів вилучено алкогольних напоїв на загальну суму близько 1,1 млн грн. та спирту на суму понад 106 тис. грн.
Приміром, при обстеженні складських приміщень на території міста Нова Каховка, затримано автомобіль з наявною супровідною документацією на перевезення горілки виробництва ЗАТ „Вінницький лікеро-горілчаний завод” в кількості 27000 пляшок на суму понад 191 тис. грн. Виявилося: кількість алкогольних напоїв, зазначених у товарно-транспортних накладних, не відповідає фактичній кількості напоїв у вантажівці. Так, розбіжність склала 2210 пляшок горілки на суму близько 16 тис. грн. При цьому алкогольні напої 4 найменувань в загальній кількості 23020 пляшок, які відповідно до супровідних документів належали ЗАТ ”Вінницький лікеро-горілчаний завод”, не відповідали вимогам вмісту сприту по органолептичним показникам. Крім того, партію алкогольних напоїв марковано підробленими і водночас справжніми акцизними марками. За наслідками проведеної перевірки підготовлено матеріали щодо застосування до ЗАТ „Вінницький лікеро-горілчаний завод” фінансових санкцій у розмірі понад 128 тис. грн.
Мобільна робоча група виявляє нові тіньові схеми обігу спирту і алкогольних напоїв. Адже на виконання відповідних доручень Кабінету Міністрів та ГоловКРУ України діяльність інспекторів з виявлення тіньових схем обігу спирту і алкогольних напоїв направлена на повну ліквідацію протиправних механізмів і схем в спиртогорілчаній галузі.Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей