РЕВІЗІЇ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

РЕВІЗІЇ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Сообщение Прес-служба КРУ » 13 ноя 2007, 16:26

Кошти, що спрямовуються на ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи, перебувають на ретельному фінансовому контролі ревізорів КРУ. За останні три роки на Херсонщині з порушеннями витрачено понад 27 тис.грн., більш ніж 154 тис.грн. повернуто до державної казни як невикористані залишки, які виникли з причини неврахування реальної потреби в таких коштах.

Які ж фінансові суми привернули увагу державних контролерів? Так, у м. Таврійську підрядна організація, яка споруджувала житловий будинок для чорнобильців, завищив обсяги виконаних робіт, що призвело до збільшення їх вартості на суму 8,52 тис.грн. Ряд житлово-комунальних підприємств Херсонщини отримували зайві бюджетні кошти за померлих ліквідаторів та осіб, які не мали статусу постраждалих від наслідків аваріх на ЧАЕС.
У Херсоні, Цюрупинську та Генічеську ліки за пільговими рецептами видавалися навіть особам, котрі не мали відповідної категорії постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. А деякі райстоматполіклініки, отримавши кошти на зубопротезування, фактично таких послуг не надавали.
Не завжди розподілялися між пільговиками путівки на оздоровлення, а окремі санаторні заклади порушували умови договорів, а саме терміни перебування громадян на лікуванні.
Деяким чорнобильцям Каховського, Горностаївського, Голопристан-ського та Комсомольського районів вдалося отримати і санаторно-курортні путівки, і компенсаційні виплати за них. Двічі отримали компенсацію на продукти харчування. Безпідставно намагалася низка сільрад отримати з державного бюджету штучно завищені витрати за безоплатне харчування дітей. В Білозерському районі необґрунтовано завищувалися розрахунки по видатках на оплату підвищених стипендій та надання додаткових відпусток чорнобильцям, у Новій Каховці – невірно складено розрахунки по комплексному медико-санітарному забезпеченню потерпілих громадян.
У Верхньорогачицькому, Великоолександрівському та Голоприс-танському районах ряд автотранспортних підприємств отримали зайві бюджетні суми внаслідок безпідставного завищення розрахунків за перевезення чорнобильців. У м. Херсоні - факти зайвого витрачання сум на відшкодування вартості проїзду залізницею. При цьому інколи безпідставно занижувався середньоденний заробіток потерпілих, котрі мають право на додаткову відпустку.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей