ГРОШІ ЗЕКОНОМИЛА... ПОСУХА

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ГРОШІ ЗЕКОНОМИЛА... ПОСУХА

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Відома істина: порядку без контролю не буває. Розбіжності між заявленими та підтвердженими засіяними площами, розкрили ревізори КРУ, працюючи в складі комісій з визначення переліку аграріїв, котрі мають право отримати державну фінансову підтримку.
Так, 32 господарства Високопільського району обстежено з підтвердження права на отримання компенсації за посівні площі, що загинули від посухи в травні нинішнього року. Мінімальна сума наданої державою адресної допомоги - від 2 тис.грн. (ФГ „Ольга”) до 100 тис.грн. (ДП „Атлантида”). Проте у двох господарствах з причини відсутності належного бухобліку відповідних підтверджуючих документів за фактично понесені витрати не надано.
Отже КРУ упереджено незаконне витрачання понад 15 тис.грн. на озиму пшеницю. А ТОВ „Шестірня” підготувала на розгляд районної комісії документи по загибелі посівів озимої гірчиці. Проте нинішнього року понесені витрати за таку культуру не відшкодовуються. В ряді господарств виявлено факти завищення понесених витрат загалом на суму майже 5 тис.грн. А два господарства до ціни посіяних культур чомусь включили податок на додану вартість. Як наслідок фактичні витрати безпідставно завищено в сумі понад 33 тис.грн. Відмовлено в наданні дотації ФГ „Тополь” та підприємству „Зелене поле”. Всього ж разом упереджено незаконне витрачання державних фінансів в сумі близько 59 тис.грн.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей