ЗАРПЛАТА ЗА БАЖАННЯМ

Регіональні новини Херсонської області. При передруку з інших джерел обов'язкова наявність (гіпер)посилання на першоджерело
Відповісти
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ЗАРПЛАТА ЗА БАЖАННЯМ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

"Свої" фінанси

Ревізія державного комунального підприємства теплових мереж „Каланчактеплокомуненерго” виявила факти неправомірного нарахування зарплати. Незважаючи на те, що з травня 2006 по серпень 2007 року дане підприємство теплопостачання не проводило, при цьому його керівництво „спромоглося” нарахувати собі премій та надбавок за інтенсивність праці загалом на суму понад 25 тис.грн.
Отже, фінансові контролери КРУ, розібравшись у фінансових операціях, довели, що нарахування заробітку проведено безпідставно. Ревізорам вдалося попередити незаконне витрачання коштів в сумі понад 9 тис.грн. Такі чималі суми призначалися бухгалтеру, директору, сумісникам в порушення вимог чинного законодавства. Гроші необґрунтовано нараховано у вигляді виплати матеріальної допомоги, компенсації за невикористану відпустку, при виконанні роботи за сумісництвом, премій до свят.
Оплата праці – досить актуальне питання для всіх об’єктів бюджетної сфери. КРУ звертає увагу керівників на дотриманні вимог Бюджетного Кодексу та інших нормативних актів з питань оплати праці.
Відповісти

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей