ЗАРПЛАТА ЗА БАЖАННЯМ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

ЗАРПЛАТА ЗА БАЖАННЯМ

Сообщение Прес-служба КРУ » 16 ноя 2007, 09:27

"Свої" фінанси

Ревізія державного комунального підприємства теплових мереж „Каланчактеплокомуненерго” виявила факти неправомірного нарахування зарплати. Незважаючи на те, що з травня 2006 по серпень 2007 року дане підприємство теплопостачання не проводило, при цьому його керівництво „спромоглося” нарахувати собі премій та надбавок за інтенсивність праці загалом на суму понад 25 тис.грн.
Отже, фінансові контролери КРУ, розібравшись у фінансових операціях, довели, що нарахування заробітку проведено безпідставно. Ревізорам вдалося попередити незаконне витрачання коштів в сумі понад 9 тис.грн. Такі чималі суми призначалися бухгалтеру, директору, сумісникам в порушення вимог чинного законодавства. Гроші необґрунтовано нараховано у вигляді виплати матеріальної допомоги, компенсації за невикористану відпустку, при виконанні роботи за сумісництвом, премій до свят.
Оплата праці – досить актуальне питання для всіх об’єктів бюджетної сфери. КРУ звертає увагу керівників на дотриманні вимог Бюджетного Кодексу та інших нормативних актів з питань оплати праці.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей