ЗАРПЛАТА ЗА БАЖАННЯМ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ЗАРПЛАТА ЗА БАЖАННЯМ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

"Свої" фінанси

Ревізія державного комунального підприємства теплових мереж „Каланчактеплокомуненерго” виявила факти неправомірного нарахування зарплати. Незважаючи на те, що з травня 2006 по серпень 2007 року дане підприємство теплопостачання не проводило, при цьому його керівництво „спромоглося” нарахувати собі премій та надбавок за інтенсивність праці загалом на суму понад 25 тис.грн.
Отже, фінансові контролери КРУ, розібравшись у фінансових операціях, довели, що нарахування заробітку проведено безпідставно. Ревізорам вдалося попередити незаконне витрачання коштів в сумі понад 9 тис.грн. Такі чималі суми призначалися бухгалтеру, директору, сумісникам в порушення вимог чинного законодавства. Гроші необґрунтовано нараховано у вигляді виплати матеріальної допомоги, компенсації за невикористану відпустку, при виконанні роботи за сумісництвом, премій до свят.
Оплата праці – досить актуальне питання для всіх об’єктів бюджетної сфери. КРУ звертає увагу керівників на дотриманні вимог Бюджетного Кодексу та інших нормативних актів з питань оплати праці.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 0 гостей