Новини коротко

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Новини коротко

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Упродовж останніх чотирьох років фінансові порушення Кам’янської сільради Каховського району склали суму понад 45 тис.грн., де виявлено факти нестачі грошових коштів, незаконні видатки, утримання двох понаднормативних штатних посад в апараті органу місцевого самоврядування.
Фінансові контролери КРУ констатують: бухгалтерський облік і фінансова звітність ряду сільських рад ведеться з суттєвими зауваженнями. Ревізори КРУ й надалі перевірятимуть місцеві ради на предмет обґрунтованого витрачання бюджетних коштів, збереження майна.
За останні чотири роки Семенівська сільрада Каховського району допустила порушень фінансової дисципліни загалом на суму майже 35 тис.грн.
Приміром, сільрада користувалася телефоном, що належить Чорноморівській сільраді і при цьому сплачувала як свої так і чужі витрати за телефонний зв’язок. Адже прямого договору між Семенівською сільрадою та ВАТ «Укртелеком» не було переглянуто з 2003 року.

За останні понад два роки Білозерське територіально-медичне об’єднання допустило порушень фінансової дисципліни загалом на суму майже 63 тис.грн. Наприклад, допущено зайве списання палива на суму понад 3 тис.грн. Газопостачання Велетенської лікарської амбулаторії оплачувало територіальне медоб’єднання замість Кізомиської сільради.


В усіх міськрайцентрах Херсонщини. Проведено 266 зустрічних звірок та 191 запит, що дозволили відстежити спрямування коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
В ряді інших районів псевдопідприємці намагалися отримати від міськрайцентрів зайнятості понад 115 тис. грн. одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Але зазначену суму їм прийдеться повернути з причини того, що у визначений державою термін вони не зуміли організувати власну справу.

У 2007 році після інспектування 14 професійно-технічних закладів КРУ встановило факти недоотримання фінансових ресурсів на суму понад 155 тис.грн. Ревізори запобігли втратам фінансових і матеріальних ресурсів майже на 7 млн.грн. Новокаховський професійний ліцей передав на баланс місцевої ради гуртожиток, який опинився у комунальній власності міста безоплатно. Хоча даний об’єкт є державною власністю. Матеріали всіх ревізій отримали органи прокуратури.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей