Вартові інформують

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Вартові інформують

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Аналізуючи суми надходжень місцевих бюджетів в ході державного фінансового аудиту виконання місцевого бюджету міста Нова Каховка за 2004-2006 роки, аудитори КРУ в Херсонській області зосередили увагу на стан використання «багатства» громади – комунальне майно та землю. Як засвідчило аудиторське дослідження, робота деяких органів місцевого самоврядування не сприяє залученню близько 930 тис грн. платежів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення до казни.

Каховський район комплексно обревізували вартові контролю. Впродовж останніх трьох років там допускалися порушення при витрачанні фінансових та матеріальних ресурсів загалом на суму майже 1,4 млн.грн.

Райська сільрада, яка належить до міста Нова Каховка, безоплатно передала автобус комунальному підприємству “Автоцентр” для перевезення пасажирів на приміських маршрутах. Хоча такий транспорт подарований губернатором області на виконання бюджетної програми “Шкільний автобус” і призначений для перевезення сільських дітей. Навзнаки – порушення, що призвело до незаконного використання понад 124 тисяч гривень.

Упродовж 2007 року КРУ Херсонщини виявило ряд серйозних порушень фінансової дисципліни зі сторони землевласників та землекористувачів.
Так, Горностаївська селищна рада „загубила” понад 44 тис.грн. через те, що протягом терміну дії договорів нарахування орендної плати не проводилося.
Відтепер результати проведених контрольних заходів на аналітичному контролі правоохоронних органів. А на місцях винні особи притягуються до „заслуженої” відповідальності. Викривлені земельні відносини, зауважують ревізори КРУ, уповільнюють фінансово-бюджетні відносини територіальних громад.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість