Що виявлено?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Що виявлено?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Порушники фінансового порядку в районах виявляються під час відвідин фінансових інспекторів КРУ. Зафіксовано чимало фактів недотримання вимог Бюджетного Кодексу України. Каховське районне фінансове управління „напрацювало” прорахунків на загальну суму близько 758 тис.грн. за період з липня 2005 по липень 2007 року.
Так, встановлено фінансове порушення на загальну суму понад 82 тис.грн. при витрачанні коштів за іншою статтею видатків у 2006 році на утримання місцевої пожежної охорони. Понад 119 тис.грн. безпідставно витрачено на утримання працівників трьох фізкультурних спортивних клубів. Виявлено й порушення на загальну суму понад 528 тис.грн., необґрунтовано витрачені на лікування стоматологічних захворювань місцевого населення. А у сфері освіти помилково витрачено майже 28 тис.грн. на утримання педагогічних працівників.
Такі серйозні помилки заважають ефективному витрачанню бюджетних коштів. Винні особи притягнуті до відповідальності.

ГАРЯЧА ТЕНДЕРНА ЛІНІЯ
З огляду на кризові явища у сфері державних закупівель, КРУ в Херсонській області приділяє особливу увагу питанню законності надання консалтинговими компаніями послуг, пов’язаних із проведенням процедур закупівель та оприлюднення інформації.
У зв’язку з цим КРУ в Херсонській області звертається до посадових осіб підприємств, організацій, установ та громадян з проханням інформувати про порушення законодавства при наданні послуг консалтинговими компаніями. (krukherson@hs.ukrtel.net).Також в Управлінні функціонують телефони гарячої лінії 49-21-98 та 49 40 52.

Бажаючих скористатися державними ресурсами на свій розсуд вистачає. Лише протягом 7 місяців 2007 року фахівці КРУ, провівши 5 ревізій, 1 аудит та 10 зустрічних звірок з питань фінансово-господарської діяльності, виявили фінансові порушення на 5 підконтрольних об’єктах загалом на суму близько 254 тис.грн. та майже 172 тис.грн. незаконних витрат.
Всього ж у сфері державної власності регіону виявлено фінансових недоліків майже на 2,5 млн., в тому числі заниження в обліку вартості майна та їх лишки, незаконні операції з державними коштами. Зафіксовано також порушення при проведенні закупівель за державні фінанси в сумі майже 74 тис.грн. Складено 10 адмінпротоколів на керівників та бухгалтерів.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей