Кошти – не власна кишеня

Регіональні новини Херсонської області. При передруку з інших джерел обов'язкова наявність (гіпер)посилання на першоджерело
Відповісти
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Кошти – не власна кишеня

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Планові ревізії використання коштів бюджету, виділених через Міністерство освіти і науки, проведено в трьох навчальних закладах Генічеського району, що на Херсонщині: вищих професійних училищах № 17 та № 27 та Новоолексіївському професійному училищі № 23 Всі вони є державними закладами, які забезпечують реалізацію прав громадян на здобуття професійно-технічної та повної середньої освіти.
Заклади утримуються за рахунок державного фінансування та плати за надання додаткових освітніх послуг, доходів від реалізації продукції виробничих майстерень і надання в оренду приміщень, а також за рахунок благодійних, спонсорських та інших цільових коштів. Щороку заклади приймають до навчання понад 700 учнів для опанування професіями будівельника, електрозварника, тракториста, механізатора, економіста, бухгалтера, кондитера, кухаря, бармена, буфетника, офіціанта та інших професій, актуальних у степовій та курортній місцевості.
За останні роки училищами з казни одержано загалом 15 млн.грн. Обсяг перевіреного майна склав 11 млн.грн. В ході ревізій виявлені порушення. Слід зазначити, що їх обсяг порівняно з минулим інспектуванням має тенденцію до зменшення.
Зокрема, встановлено факти недоотримання положень фінансового законодавства з оплати праці, через що порушувалися права громадян в частині повноти отриманих ними доходів. Адже, як працівникам, так і учням недонараховано суми по зарплаті, стипендіям та витратам на харчування в цілому на суму майже 35 тис.грн.
Водночас училища не отримали власних доходів в сумі 2 тис.грн. Фінансові порушення, що призвели до збитків у всіх трьох закладах, склали суму в 30 тис.грн. Крім того, не завжди вірно нараховувалася зарплата та відшкодовувалися видатки на відрядження. Бензин на транспорт іноді списувався за завищеними нормами, а внески до державних цільових фондів сплачувалися інколи у завищених розмірах.
Є зауваження ревізорів КРУ до оформлення шляхових листів та своєчасності сплати комунальних послуг орендарями приміщень. До того ж не завжди за цільовим призначенням спрямовувалися гроші за напрямками бюджетних видатків. Несвоєчасно оприбутковувалися по бухгалтерському обліку придбані цінності, їх облік вівся з помилками. Такі серйозні зауваження склалися в суму понад 130 тис.грн.
Керівники установ отримали адміністративні стягнення за недоодержання вимог проведення тендерних процедур. Всі прорахунки прийняті до відома керівництвом училищ та усунуті під час проведення інспектування. Всього ж складено 8 адмінпротоколів, а матеріали ревізій направлено районній прокуратурі та голові районної адміністрації. Прийнято 5 управлінських рішень задля усунення порушень об’єктами контролю.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість