За чий кошт дитяча стоматологія?

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

За чий кошт дитяча стоматологія?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

МУНІЦИПАЛЬНА МЕДИЦИНАНа особливому контролі державних контролерів міста Херсона - питання стану використання бюджетних грошей медичної сфери, зокрема, безоплатне лікуванням населення.
Ретельна увага - медобслуговуванню дітей. Так, відповідно до Програми надання громадянам гарантованої державної безоплатної медичної допомоги стоматологічне лікування безкоштовно надається дітям у повному обсязі, що підтверджує і головний лікар міської дитячої стоматологічної поліклініки.
Водночас на базі даного закладу відкрито альтернативний прийом, де передбачено оплату пацієнтами тільки вартості стоматологічних матеріалів згідно з прейскурантом цін. Звісно, за згодою батьків, на що є відповідне рішення сесії міської ради.
Крім цього, ревізори встановили: міська дитяча стоматполіклініка порушила деякі вимоги чинного законодавства з оплати праці, щодо погашення вартості завищених обсягів будівельних, ремонтних робіт і послуг загалом на суму понад 9 тис.грн. В період ревізії КРУ зафіксовано випадки, коли зовнішні сумісники одержали зарплату за невідпрацьований час, що свідчить про неналежний внутрішній контроль з боку керівництва закладу. Виявлено й непоодинокі факти недостач, лишків цінностей, не оприбуткування матеріальних цінностей.
Отже, фінансові прорахунки свідчать про низький рівень відповідальності зі сторони посадовців. Вжитими контрольними заходами порушення фінансової дисципліни максимально усунуто, а винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.
Інформація про результати інспектування направлена управлінню охорони здоров’я виконавчого комітету Херсонської міської ради. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 3 гостей