Хаос з грошима і майном

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Хаос з грошима і майном

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КОМУНАЛЬНІ УСКЛАДНЕННЯ

Ревізори КРУ зафіксували ряд фінансово-господарських помилок у Цюрупинському міському комунальному підприємстві з січня 2005 по вересень 2007 років. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам. За результатами інспектування складено протокол про адмінправопорушення.

Виявлено нестачу електростанції та підйомника у сумі майже 2,4 тис.грн., три автотранспортних засоби були розукомплектованими і сума збитків склала майже 19 тис.грн. Не було в наявності й екскаватора ЕО-2621, автомобіля ГАЗ-24 і автопогрузчика на суму понад 29 тис.грн. На складі необґрунтовано зникло понад 3 тис. кг мастики та близько 5 тис. кг протиожеледної суміші на суму майже 4 тис.грн.
За відсутності шляхових листів безпідставно списано пальне на суму майже 2 тис.грн. та запчастин до автомобіля КАМАЗ в сумі понад 2 тис.грн. У 2006 році підприємство не перерахувало місцевій казні близько 26 тис.грн. від оренди комунального майна. Також безпідставно відчужено майно – автомобіль КАМАЗ в сумі понад 2 тис.грн.
Не приділялося належної уваги питанню про стягнення заборгованості за комунальні послуги з населення в сумі більш ніж 578 тис.грн. В свою чергу підприємство не відраховує значних відрахувань Пенсійному фонду

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей