Громада помилялася

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Громада помилялася

Повідомлення Прес-служба КРУ »

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ „ДОСВІД”


Трохимівська сільрада Іванівського району порушила фінансову дисципліну і „заслуговує” на підвищену увагу контрольно-ревізійної служби. Так, після інспектування ревізорів за період з листопада 2001 по вересень 2007 років виявлено порушень на десятки тисяч гривень. Зокрема недоотримано доходів громадою в сумі понад 6,5 тис.грн.
Працівники недоотримали майже 1,5 тис.грн. зарплати та відпускних. На жаль, господарські операції з харчування дітей у 2007 році не відображали сум, отриманих з батьків за послуги, що надаються на платній основі. Майже тисячу гривень недоотримано від орендної плати за оформленими договірними відносинами. Не проходила по обліку заборгованості за реалізоване майно в сумі майже 2,5 тис.грн. Також з порушенням чинного законодавства використано бюджетні кошти на утримання і ремонт доріг, безпідставна виплата надбавок, необґрунтована сплата коштів державним цільовим фондам. Інколи матеріальна допомога виплачувалася у завищеному розмірі. Серед інших помилок: завищені виплати зарплати, списання товарно-матеріальних цінностей без підтверджуючих документів, не проведення індексація балансової вартості основних засобів. Отже, сільрада виправлятиме виявлені порушення та відшкодовує збитки. Три адмінпротоколи отримали посадовці за допущені фінансові прорахунки.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей