Громада помилялася

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Громада помилялася

Повідомлення Прес-служба КРУ »

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ „ДОСВІД”


Трохимівська сільрада Іванівського району порушила фінансову дисципліну і „заслуговує” на підвищену увагу контрольно-ревізійної служби. Так, після інспектування ревізорів за період з листопада 2001 по вересень 2007 років виявлено порушень на десятки тисяч гривень. Зокрема недоотримано доходів громадою в сумі понад 6,5 тис.грн.
Працівники недоотримали майже 1,5 тис.грн. зарплати та відпускних. На жаль, господарські операції з харчування дітей у 2007 році не відображали сум, отриманих з батьків за послуги, що надаються на платній основі. Майже тисячу гривень недоотримано від орендної плати за оформленими договірними відносинами. Не проходила по обліку заборгованості за реалізоване майно в сумі майже 2,5 тис.грн. Також з порушенням чинного законодавства використано бюджетні кошти на утримання і ремонт доріг, безпідставна виплата надбавок, необґрунтована сплата коштів державним цільовим фондам. Інколи матеріальна допомога виплачувалася у завищеному розмірі. Серед інших помилок: завищені виплати зарплати, списання товарно-матеріальних цінностей без підтверджуючих документів, не проведення індексація балансової вартості основних засобів. Отже, сільрада виправлятиме виявлені порушення та відшкодовує збитки. Три адмінпротоколи отримали посадовці за допущені фінансові прорахунки.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей