„Ліва” адресна підтримка

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

„Ліва” адресна підтримка

Сообщение Прес-служба КРУ » 07 дек 2007, 15:53

Соціальні кошти


У Новотроїцькому районі ревізори КРУ проінспектували питання витрачання адресних коштів, спрямованих на компенсації пільг та надання житлових субсидій відповідно до централізованого доручення ГоловКРУ України. Проаналізовано й ефективність витрачання грошей за спожиту електроенергію, скраплений газ. Перевірено й правильність розрахунків за послуги з водовідведення.
Державні контролери прискіпливо відстежують витрачання коштів у соціальній сфері. Загальна сума порушень, що призвели до збитків по одному району Херсонщини становить майже 16 тис.грн. Зокрема, під час інспектування направлено запитів до установ та організацій, досліджено справи 18196 одержувачів субсидій та пільг. Так, через невірне застосування коефіцієнта співвідношення пільгових пасажирів до платних АТП - 16541 отримало надміру близько 14 тис. грн. В ході ревізії кошти автотранспортниками повністю повернуто.
Новотроїцьким РЕМ і ЕЗ надавались пільги з оплати електроенергії особам, які не належали до членів сімей пільговиків, внаслідок чого за рахунок субвенції з державного бюджету відшкодовано 1,54 тис. грн. Під час інспектування кошти підприємством відшкодовано.
До інших випадків: громадянкою, котрій необґрунтовано надано субсидії з оплати житлово-комунальних послу, не надано довідку про отримані доходи за сумісництвом. Інший власник помешкання за бюджетні гроші необґрунтовано одержав субсидії на оплату електроенергії. В ході ревізії безпідставно отримані господарями субсидії повернуто.
Матеріали ревізій передано до прокуратури. Винним посадовцям надано адмінпротоколи за допущені порушення бюджетного законодавства.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 4 гостя