„Ліва” адресна підтримка

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

„Ліва” адресна підтримка

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Соціальні кошти


У Новотроїцькому районі ревізори КРУ проінспектували питання витрачання адресних коштів, спрямованих на компенсації пільг та надання житлових субсидій відповідно до централізованого доручення ГоловКРУ України. Проаналізовано й ефективність витрачання грошей за спожиту електроенергію, скраплений газ. Перевірено й правильність розрахунків за послуги з водовідведення.
Державні контролери прискіпливо відстежують витрачання коштів у соціальній сфері. Загальна сума порушень, що призвели до збитків по одному району Херсонщини становить майже 16 тис.грн. Зокрема, під час інспектування направлено запитів до установ та організацій, досліджено справи 18196 одержувачів субсидій та пільг. Так, через невірне застосування коефіцієнта співвідношення пільгових пасажирів до платних АТП - 16541 отримало надміру близько 14 тис. грн. В ході ревізії кошти автотранспортниками повністю повернуто.
Новотроїцьким РЕМ і ЕЗ надавались пільги з оплати електроенергії особам, які не належали до членів сімей пільговиків, внаслідок чого за рахунок субвенції з державного бюджету відшкодовано 1,54 тис. грн. Під час інспектування кошти підприємством відшкодовано.
До інших випадків: громадянкою, котрій необґрунтовано надано субсидії з оплати житлово-комунальних послу, не надано довідку про отримані доходи за сумісництвом. Інший власник помешкання за бюджетні гроші необґрунтовано одержав субсидії на оплату електроенергії. В ході ревізії безпідставно отримані господарями субсидії повернуто.
Матеріали ревізій передано до прокуратури. Винним посадовцям надано адмінпротоколи за допущені порушення бюджетного законодавства.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], DataForSEO [SEO бот] і 0 гостей