ФАЛЬШИВІ ТЕНДЕРИ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

ФАЛЬШИВІ ТЕНДЕРИ

Сообщение Прес-служба КРУ » 10 дек 2007, 14:41

КРУ, інспектуючи підконтрольні об’єкти, що проводять державні закупівлі, майже щодня виявляє фінансові порушення системного характеру.
Так, у ряді об’єктів при формуванні складу та організації роботи тендерних комітетів не було рішень про їх створення та склад. До того ж члени тендерних комітетів не мали відповідних сертифікатів та свідоцтв установленого зразка про навчання чи підвищення кваліфікації. Деякі ж документи взагалі не відповідали законодавчим нормам. Іноді порушувалися строки проходження такого навчання чи підвищення кваліфікації. Інколи річні плани державних закупівель не складалися або не оприлюднювалися. Виявлено й факти несвоєчасного внесення змін до поточних планів тощо.
Чимало прорахунків виникло через недотримання бюджетними установами термінів подання тендерних пропозицій, визначених законодавством, у декількох випадках – унаслідок „штучного” подрібнення сум закупівель. Ревізори наголошують: замовник торгів зобов’язаний відхиляти пропозиції у випадку, коли учасники торгів є пов’язаними особами.
З початку 2007 року КРУ встановлено порушень у сфері державних закупівель загалом на суму 6,5 млн грн. на 295 підконтрольних об’єктах Херсонщини.
Вартові фінансового контролю відстежують правомірність визначення предмета закупівлі та процедур закупівель, працюють на упередження порушень стосовно строків укладання договорів, забезпечення відповідності тендерної документації. У містах і районах Херсонщини відстежується не лише стан із проведення тендерних процедур, а й накладаються адміністративні стягнення з винних посадовців, котрі ігнорують вимоги чинного законодавства. Матеріали інспектування та перевірок передаються органам прокуратури та іншим правоохоронним структурам.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость