ФАЛЬШИВІ ТЕНДЕРИ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ФАЛЬШИВІ ТЕНДЕРИ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ, інспектуючи підконтрольні об’єкти, що проводять державні закупівлі, майже щодня виявляє фінансові порушення системного характеру.
Так, у ряді об’єктів при формуванні складу та організації роботи тендерних комітетів не було рішень про їх створення та склад. До того ж члени тендерних комітетів не мали відповідних сертифікатів та свідоцтв установленого зразка про навчання чи підвищення кваліфікації. Деякі ж документи взагалі не відповідали законодавчим нормам. Іноді порушувалися строки проходження такого навчання чи підвищення кваліфікації. Інколи річні плани державних закупівель не складалися або не оприлюднювалися. Виявлено й факти несвоєчасного внесення змін до поточних планів тощо.
Чимало прорахунків виникло через недотримання бюджетними установами термінів подання тендерних пропозицій, визначених законодавством, у декількох випадках – унаслідок „штучного” подрібнення сум закупівель. Ревізори наголошують: замовник торгів зобов’язаний відхиляти пропозиції у випадку, коли учасники торгів є пов’язаними особами.
З початку 2007 року КРУ встановлено порушень у сфері державних закупівель загалом на суму 6,5 млн грн. на 295 підконтрольних об’єктах Херсонщини.
Вартові фінансового контролю відстежують правомірність визначення предмета закупівлі та процедур закупівель, працюють на упередження порушень стосовно строків укладання договорів, забезпечення відповідності тендерної документації. У містах і районах Херсонщини відстежується не лише стан із проведення тендерних процедур, а й накладаються адміністративні стягнення з винних посадовців, котрі ігнорують вимоги чинного законодавства. Матеріали інспектування та перевірок передаються органам прокуратури та іншим правоохоронним структурам.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей